Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2010 Professional Plus

Microsoft Office 2010 Professional Plus
328,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100361-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Microsoft Office 2010 Professional Plus - Opis produktu Nabywcaklucza Microsoft Office 2010...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2010 Professional Plus"

Microsoft Office 2010 Professional Plus - Opis produktu
Nabywcaklucza Microsoft Office 2010 Professional Plus zyskuje dostęp do najbardziej kompleksowego pakietu oprogramowania biurowego firmy Microsoft. Poza opracowywaniem tekstu w Wordzie, kalkulacji w arkuszach programu Excel jaki i programów PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher oraz oprogramowania bazy danych Access, pakiet oprogramowania zawiera trzy dodatkowe aplikacje, które są zoptymalizowane do użytku w małych i dużych firmach. Chodzi tutaj o InfoPath 2010, SharePoint Workspace 2010 i Lync 2010.

Moduły programowe dla uproszczonej współpracy w profesjonalnym środowisku
Pobranie pakietuMicrosoft Office 2010 Professional Plus przynosi liczne zalety dla profesjonalnych użytkowników. Przyczynia się do tego głównie wersja oprogramowania z ekskluzywnymi programami InfoPath, SharePoint Workspace i Lync. Za pomocą InfoPath użytkownicy mają możliwość tworzenia formularzy opartych na języku XML i rozpowszechniania ich przez sieć, co znacznie ułatwia przechowywanie i zapis danych również w dużych organizacjach. Dzięki SharePoint Workspace 2010 prostsza jest współpraca przy projektach, koordynacja zadań i scentralizowane zarządzanie dokumentami i treściami za pośrednictwem wbudowanego systemu zarządzania treścią. Dopełnieniem pobranego pakietu Microsoft Office 2010 Professional Plusjest powiązany pakiet oprogramowania komunikacyjnego i telefonii IP czyli program Lync za pomocą którego można organizować nawet wideokonferencje.

Aplikacje internetowe i wsparcie dla systemów 64-bitowych
W porównaniu do poprzedniej edycji programiści rodem z Seattle oprócz wersji 32 bitowej w pakiecieMicrosoft Office 2010 Professional Plus po raz pierwszy oferują wersję 64-bitową. Przyniesie to korzyści użytkownikom, którzy mają 64-bitowy system operacyjny, między innymi da im to lepszą wydajność, jak również efektywne wykorzystanie pamięci operacyjnej. Zwłaszcza wielogigabajtowe arkusze Excel i bazy danych, które są powszechnie używane w firmach, mogą być przetwarzane znacznie szybciej. Nowością są także Office 2010 Web Apps, dzięki którym możliwe jest otwarcie i edycja plików w formacie Word i Excel, które zostały wcześniej zapisane w usłudze Windows Live bezpośrednio w przeglądarce.

Prostsza nawigacja i poprawa detali
Również w przypadku pakietu Office 2010 Professional Plus, dla firmy Microsoft ogromne znaczenie ma spójność obsługi, aby procesy robocze były jak najbardziej intuicyjne. Wynika to częściowo z przejrzystego interfejsu kafelkowego, a z drugiej strony także z jasnego menu plików, zwanego także Backstage. Szczególnie wygodna jest lista pokazująca ostatnio edytowane dokumenty z wyrazistym podglądem. Microsoft Office 2010 Professional Plus stał się zauważalnie bardziej komfortowy również na poziomie jego składników oprogramowania. Oprócz podglądu na żywo podczas formatowania tekstu, odnosi się to również do uproszczonej funkcji „kopiuj i wklej”, która pozwala teraz użytkownikom na dodawanie treści bez formatowania lub w danym formacie. Dla firm szczególnie interesującym dodatkiem są zaawansowane funkcje programu PowerPoint. W najnowszej wersji jest on wyposażony w rozbudowane możliwości edycji wideo i audio. Za jego pomocą prezentacje mogą być teraz wyposażone w profesjonalne grafiki i animacje, i ostatecznie zostać zapisane jako film.

Komponenty programowe pakietu Microsoft Office 2010 Professional Plus

 • Word 2010: tworzenie i edytowanie dokumentów tekstowych z rozległymi opcjami projektowania.
 • Excel 2010: najbardziej popularne rozwiązanie do zarządzania danymi i arkusz kalkulacyjny.
 • PowerPoint 2010: narzędzie do tworzenia prezentacji wysokiej jakości z rozległymi funkcjami multimedialnymi.
 • OneNote 2010: wirtualny notatnik dla pomysłów, adresów i dat, który w końcu wprowadza porządek na biurku.
 • Outlook 2010: zwiększenie wydajności poprzez konsolidację kont e-mail, kalendarzy, kontaktów i terminów.
 • Publisher 2010: tworzenie profesjonalnych drukowanych świadectw, materiałów promocyjnych i innych dokumentów z jednego wzoru.
 • Access 2010: tworzenie i zarządzanie potężnymi bazami danych w środowisku prywatnym, jak i biznesowym.
 • InfoPath 2010: projektowanie i zarządzanie formularzami opartymi na języku XML do przechowywania i gromadzenia informacji.
 • SharePoint 2010: aplikacja internetowa do pracy przy projektach z kolegami i zarządzania dokumentami.
 • Lync 2010: profesjonalne oprogramowanie dla telefonii IP oraz wideokonferencji.

Uwaga: Ten pakiet nie zawiera abonamentu Skype for Business. 

Plattforma Windows
Wspierane systemy operacyjne Windows XP (SP3), Windows Server 2003 (SP2), Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012
Procesor 1 GHz CPU
Pamięć operacyjna 512 MB RAM
Miejsce na dysku twardym 3,5 GB
Karta gradiczna b.d.
Karta dźwiękowa b.d.
Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2010 Professional Plus"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2010 Professional Plus - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat