Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2011 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac

244,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100013-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Doświadczcie Państwo wydajności pracy w nowym wymiarze z Microsoft Office Home and Business...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2011 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac"

Doświadczcie Państwo wydajności pracy w nowym wymiarze z Microsoft Office Home and Business 2011. Odpowiedni zestaw programów dla MacOS X, zawiera wiele aplikacji, które ułatwiaja przetwarzanie dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i e-mail. Możecie Państwo korzystać z programu Office 2011 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm przez nieokreślony czas, zarówno w domu jak i w biurze.

Częsci składowe pakietu Office 2011 Mac Home and Business:

Jeśli zdecydujecie się Państwo na Microsoft Office Home and Business 2011, otrzymacie dostęp do poniższych programów oraz możliwość darmowej ich aktualizacji

 • Word jako część pakietu Microsoft Office Mac Home & Business 2011 służy do tworzenia dokumentów, przerabiania i zapisywania ich w internecie.
 • Excel to kompleksowe narzędzie do prac, które dotyczą tabel, wykresów, rachunkowości i podobnych zadań.
 • PowerPoint in Microsoft Office 2011 Mac Home and Business pozwala tworzyć dynamiczne, nowoczesne prezentacje zarówno w sektorze prywatnym jak i do zastosowania w przedsiębiorstwie.
 • Outlook jest najbardziej na swiecie popularnym programem obsługujacym pocztę e-mail. Możecie Państwo zarządzać kontaktami, terminami I kontami e-mail a tym samym uczynić swoje życie bardziej wydajnym.

Aby korzystać z pakietu Office Mac 2011 Home and Business, potrzeba conajmniej Mac OS X w wersji 10.6 lub nowszej. Z tym produktem otrzymujecie Państwo pełną, nieograniczoną licencję.

Nowe funkcje w programie Office 2011 Home & Business

 • Outlook może w Microsoft Office 2011 Mac Home and Business ignorować rozmowy lub automatycznie oczyścić skrzynkę odbiorczą, tak aby potrzeba było mniej czasu na odpowiedzi na ważne e-maile.
 • Pasek menu w Microsoft Office Home and Business 2011 możecie Państwo dowolnie przerabiać, aby uzyskać szybszy dostęp do ważnych dla siebie funkcji.
 • W Office 2011 Home & Business dajecie Państwo przez Office Web Apps dostęp do dokumentów  przechowywanych w internecie. Przez to praca z kolegami nad dokumentami jest łatwiejsza do koordynacji.
 • Wysyłajcie Państwo prezentacje PowerPoint bezposrednio do odbiorcy przez internet, nawet jesli nie ma on Microsoft Office Home & Business 2011.
 • Więcej szablonów: Word, Excel, PowerPoint w Office 2011 Mac Home and Business oferuje Państwu szerokie opcje podglądu, aby szybciej wyszukać sobie właściwy project.

Dzięki Microsoft Office Home and Business 2011, pracujcie Państwo z komputerem Mac jak z PC

Microsoft udostępnia dla Office 2011 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm te same aplikacje na urządzenia z MacOS X, jak dla klasycznego komputera. Jesteście Państwo zachwyceni swoim urządzeniem Apple, ale życzycie sobie tego samego poziomu wydajności, jak na PC? Office 2011 Home & Business jest rozwiązaniem na Wasze problemy.

Dzięki podobnej szacie graficznej, jak w wersji dla PC, w Office 2011 Mac Home and Business zorientujecie się bardzo szybko, nie mając problemów z przestawieniem się. Przechowywanie danych przez Microsoft Office Home & Business 2011 typowych formatow Mac jest możliwe. Kupno Microsoft Office Home and Business 2011, uprawnia Państwa do do korzystania z całego pakietu programów w środowisku przedsiebiorczym. Mniejsze zakłady mogą więc z pracy z Office 2011 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm wiele skorzystać.

Microsoft Office Mac Home & Business 2011 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Mac
System operacyjny

Mac OS X, wersja 10.12

Procesor Komputer Mac z procesorem Intel.
Pamięć RAM 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym

6 GB wolnej pamięci dyskowej

Format HFS+ (znany również jako Mac OS Extended lub HFS Plus)

Karta graficzna Monitor z rozdzielczością 1280 x 800 lub wyższą
Karta dźwiękowa brak wymagań
Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2011 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2011 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat