Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

lizengo poleca
Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
Z Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm macie Państwo doskonałą możliwość do tego,...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm"

Z Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm macie Państwo doskonałą możliwość do tego, by wszelkie prace biurowe wykonywać szybko i profesjonalnie. Otrzymujecie popularne aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook w najnowszej wersji. Obojetnie, czy tworzycie Państwo listy seryjne, projektujecie prezentacje, zarządzacie pocztą e-mail, chcecie mieć na oku wszystkie terminy, Office 2016 Home and Business będzie Was skutecznie w tym wspierał.

Centralną funkcją Office Home and Business 2016 jest  mozliwość  połączenia z chmura. Pliki można pobierać, edytować i dzielić się nimi z dowolnego miejsca. Programy Office są tak dopracowane, aby jak najlepiej wspierać Państwa w codziennej pracy. Dzieje się tak, na przykład poprzez wydajniejsze możliwości przetwarzania i bardziej udoskonalone funkcje pomocy. Na pierwszy rzut oka, poszczególne programy rzeczywiście zmieniły się w niewielkim stopniu, jednakże dodano do nich nowe funkcje.

Nowe dodatki w Microsoft Office Home & Business 2016

  • Dzięki Cloud łączycie sie z innymi użytkownikami poprzez sieć, mając wspólny dostęp do plikow, które są teraz przestrzennie elastyczne.
  • Office Online synchronizuje się z kontem OneDrive, dzięki temu możecie Państwo przeglądać i edytować swoje zdjęcia, dokumenty i inne pliki z dowolnego miejsca.
  • Możliwość współpracy w sieci w czasie rzeczywistym pozwala na jednoczesną edycję dokumentów.
  • Z nowymi szablonami Word i Excel oraz opcją przedstawiania prezentacji PowerPoint w formacie panoramicznym, możecie Państwo swoje idee prezentowac jeszcze bardziej atrakcyjnie.
  • W Excel, tylko jednym kliknięciem dokonujecie analiz, przewidujecie trendy.
  • „Clutter” czuwa, aby skrzynka odbiorcza Outlook byla zawsze wysprzątana.
  • Asystent „Tell Me” pomaga w wyszukiwaniu waznych funkcji w programach.
  • Poszczególne programy potrafią się uczyć, analizując sposoby Państwa pracy i powtarzające się w niej wzorce.
  • „Insights” powiązany z wyszukiwarką Microsoft Bing, umożliwia prosto z programu Office, zdobywanie informacji kontekstowych(zdjęcia, wpisy w wilkopedii, itp.)
  • „Black Theme” dostarcza teraz ciemniejsze tapety, przez co praca staje się bardziej komfortowa.

Praca w chmurze OneDrive

W Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm położono szczególny nacisk na korzystanie z usług serwisu Cloud OneDrive. Macie Państwo dostęp do 5 GB pamięci, które mogą być dowolnie wypełniane zdjęciami, dokumentami, muzyką i innymi plikami. Ułatwiony dostęp do danych sprawia, że możecie je Państwo otworzyć z dowolnego miejsca i przerabiać je według uznania. To sprawia, ze jesteście mobilni i elastyczni. Poza tym, udostępniając swoje pliki w chmurze, możecie Państwo dzielić się nimi z kolegami i przyjaciółmi. To umożliwia wspólna pracę nad różnymi projektami. Dzięki połączeniu sieciowemu w czasie rzeczywistym, możecie na bieżąco śledzić, jakim zmianom ulegają Wasze dane.

Łatwe przestawienie się dla użytkowników Office 2013

Użytkownicy pakietu Office 2013 z łatwością odnajda się szybko w Microsoft Office 2016 Home and Business. Z całą pewnością, nie spotkacie tu Państwo jakichś rzucających się w oczy, szczególnych zmian w programach. Ulepszenia w nowym pakiecie Office, służą przede wszystkim efektywniejszej pracy, dzięki połączeniu użytkowników poprzez sieć. Microsoft celowo unika zbyt wielu nowych funkcji w poszczególnych aplikacjach. Znany już z poprzednich wersji uporządkowany design, również odnajdziecie Państwo w Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm. Przyjazny interfejs zapewnia szybki dostęp do wszystkich narzędzi i programów.

Office Home and Business 2016 skierowany jest do firm i użytkowników domowych, stanowi on solidną bazę dla codziennej pracy na Waszym PC. Znane i popularne programy Word, Excel i PowerPoint pomagają Państwu w efektywnym rozwiązywaniu Waszych zadań.

Ms Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 lub Windows Server 2008 R2
Procesor Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 lub Windows Server 2008 R2
Pamięć RAM 2 GB RAM polecane dla optymalnej obróbki grafiki, opcji szybkiego szukania w Outlook i niektórych innych funkcji
Miejsce na dysku twardym 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna Dla optymalnej pracy wymagany DirectX10
Karta dźwiękowa bez wymagań
Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm"
Oceny 1
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm - Oceny
(1)
31 maj 2017

mogę polecić! Jestem w pełni zadawolona z Waszych usług!

Strona 1 z 1
Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat