Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac

498,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100025-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Pisanie tekstów, tworzenie prezentacji, generowanie tabel, zarządzanie kontami e-mail,...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac"

Pisanie tekstów, tworzenie prezentacji, generowanie tabel, zarządzanie kontami e-mail, prowadzenie notatek –  wszystko to możliwe jest dzięki Microsoft Office Home and Business 2016 for Mac. Korzystajcie Państwo w pełni z wszystkich zalet pakietu, wykorzystując także te innowacyjne możliwości, które daje tylko komputer Mac. Microsoft Office Home & Business 2016 Mac przeznaczony jest szczególnie dla wymagających użytkowników oraz dla małych przedsiębiorstw. Zawarte są tu popularne programy Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook i po raz pierwszy także OneNote. Microsoft Office 2016 Mac Home and Business został specjalnie dostosowany do unikalnych funkcji komputerów Mac. 

Highlights w Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm Mac:

  • Tysiące, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów internetowych umożliwia Państwu łatwe rozpoczęcie pracy z Microsoft Office Home and Business 2016 for Mac.
  • Teksty i grafiki są zoptymalizowane dla ekranów Retina i będą na Waszym Mac’u ostrzejsze niż kiedykolwiek.
  • Dla użytkowników Mac, znajome gesty multi-touch ułatwiają pracę nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami.
  • Intuicyjny układ funkcji na nowym pasku menu pozwala na szybkie wykonywanie wszystkich poleceń w Microsoft Office Home & Business 2016 for Mac.

Outlook, więcej niż tylko zarządzanie wiadomościami e-mail.

Zarządzajcie Państwo wygodnie w Outlook Waszymi e-mailami , kontaktami, terminami, zadaniami. Wsparcie wiadomości Push w programie Office 2016 Mac Home and Business utrzymuje Waszą skrzynkę odbiorczą zawsze w aktualnym stanie. Przenoście Państwo starsze e-maile do archiwum online, mając przez to więcej miejsca w skrzynce odbiorczej. Ustawcie przed sobą kalendarz i ustalajcie ważne dla siebie terminy.

Nowe możliwosci w Word, Excel i PowerPoint

Nowa zakładka „motyw” w Word pozwala na szybki dostęp do elementów, które umożliwiają tworzenie profesjonalnych dokumentów zaledwie w ciągu kilku sekund. Ulepszona opcja udostępniania oraz możliwość pozostawiania komentarzy, powoduje że w Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm Mac, wspólna praca nad dokumentami staje sie  jeszcze prostsza. Opcja „Insights” pozwala na wyszukiwanie informacji kontekstowych w Bing, podczas gdy Państwo nadal pracujecie nad tekstem.

Funkcja „polecane wykresy” w Excel, pomoże Państwu znaleźć optymalny diagram dla Waszych danych.  Narzędzie PivotTable – tabela przestawna, pozwala przestawiać i filtrować kolumny, tak aby uzyskiwać bardziej czytelne uklady danych i możliwość łatwiejszej pracy nad nimi. Teraz w Microsoft Office Home and Business 2016 for Mac dzięki ulepszonemu generatorowi, stworzycie w oka mgnieniu formuły, potrzebne dla Waszych analiz.

Wykorzystujcie Państwo w Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm Mac ulepszona wersje podglądu w PowerPoint, tak aby na bieżąco orientować się w swojej prezentacji. Róbcie sobie notatki, ustawiajcie sobie timer i oglądajcie następny slajd juz w podglądzie, podczas gdy Wasza  publiczność ogląda tylko bieżąca prezentację. Integrujcie animacje w Wasze prezentacje, w Office 2016 Mac Home and Business i zmieniajcie design przy pomocy jednego kliknięcia w opcjach.

Microsoft Office Home and Business 2016 na Mac teraz także z OneNote

Po raz pierwszy jest dostępny z Office Home & Business 2016 for Mac  rownież cyfrowy notes  OneNote. Miejcie wszystkie swoje notatki w zasięgu reki, uzupełniajcie je zdjęciami, tekstami, linkami i innymi elementami oraz organizujcie je w kategorie.

Wszędzie dostępny przez sieć dzięki Cloud-Service

Nasze środowisko pracy staje się coraz bardziej mobilne i po mału, coraz rzadziej zachowujemy jedno, stałe miejsce pracy, gdzie moglibyśmy przebywać wraz z kolegami. Dzięki usłudze Cloud-Service OneDrive i Microsoft Office Home and Business 2016 for Mac, tworzycie Państwo elastyczne środowisko pracy, mając dostęp z dowolnego miejsca do dokumentów, które możecie edytować wspólnie z kolegami. Dzięki Microsoft Office Home & Business 2016 for Mac, dokumenty Wasze dostępne są również przez iPhone lub iPad.

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla komputerów Mac - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Mac
System operacyjny

Mac OS X, wersja 10.15 - 10.13

Procesor Komputer Mac z procesorem Intel.
Pamięć RAM 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym

6 GB wolnej pamięci dyskowej

Format HFS+ (znany również jako Mac OS Extended lub HFS Plus)

Karta graficzna Monitor z rozdzielczością 1280 x 800 lub wyższą
Karta dźwiękowa brak wymagań
Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac"
Oceny 1
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac - Oceny
(1)
31 maj 2017

podobała mi się szczególnie pomoc serwisu! Dziękuję! :-)

Strona 1 z 1
Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat