Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

438,99 zł 745,00 zł (41,08% zaoszczędzone)

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100020-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów"

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych na domowym komputerze. Obojetnie, czy chcecie zaprojektować zaproszenia urodzinowe, prowadzić książke wydatków domowych, stworzyć prezentację na uczelnie albo do szkoły, czy po prostu coś zanotować, Office Home & Student 2016 pomoże Państwu w każdej pracy. Ten pakiet biurowy dostarczy Państwu odpowiedni program na  każdą okazję.

Microsoft Office Home and Student 2016 zawiera nastepujące programy:

 • Word 2016: tworzenie, przerabianie i dopasowywanie tekstów.
 • Excel 2016: sporządzanie tabel i przedstawianie danych na wykresach.
 • PowerPoint 2016: kreowanie i przedstawianie prezentacji.
 • OneNote 2016: tworzenie i przerabianie notatek.

Przy zakupie Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów otrzymacie wymienione programy Office, jako aplikację do zainstalowania. Będą one zawsze dostępne na Państwa komputerze i mogą być wykorzystywane w nieskończoność. W ten sposób jesteście Państwo przygotowani na wszystkie zadania dnia codziennego, w szkole i w pracy. Microsoft stale zapewnia bezpłatne bieżace update dla pakietu Microsoft Office Home and Student 2016, tak więc oprogramowanie jest zawsze aktualne, dajac komfort i bezpieczeństwo.

Zoptymalizowany dla Windows 10

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów i Windows 10 są optymalnie do siebie dopasowane. Budowa i działanie są bardzo podobne, tak więc programy świetnie ze sobą współpracują. Wyposażenie w funkcję obsługi dotykowej pozwala na łatwe nawigowanie. Dzięki połączeniu z kontem Windows Live i OneDrive, możecie Państwo przy pomocy aplikacji mobilnych, uzyskać dostęp do danych z dowolnego urządzenia. Możecie Państwo nie tylko edytować swoje dokumenty w podróży, ale także na przyklad, dzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoimi zdjęciami z urlopu, które zapisaliście na OneDrive.

Nowości w Office Home & Student 2016

 • Dzięki asystentowi “Tell Me” w Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów można szybciej znaleźć funkcję w ramach programu. Wystarczy wpisać słowo kluczowe a otrzymasz listę sugestii.
 • Funkcja „Insights” pozwala bezpośrednio z programu Office, wyszukiwać w internecie zdjecia, tabele, czy informacje i włanczać je bezpośrednio do dokumentu. Link do wyszukiwarki Bing zapewnia szybkie rezultaty.
 • Edytujcie Państwo dokumenty wraz z przyjaciolmi w czasie rzeczywistym a osiągniecie zadziwiające rezultaty.
 • Polączcie się z innymi użytkownikami poprzez Cloud OneDrive. Dzielcie się dokumentami i edytujcie je z przyjaciółmi i rodziną. Otrzymacie Państwo 5 GB pamieci, która możecie przeznaczyć na przechowywanie swoich dokumentów i zdjeć.
 • Adaptacyjne programy biurowe w Office Home & Student 2016 analizują Państwa sposoby pracy i pomagają w szybszej realizacji często powtarzalnych zadań.
 • Oszczędzajcie swoje oczy dzięki „Black Theme”. Ciemniejsze, przyjemniejsze barwy ekranu, umożliwiają dluższą pracę bez zmęczenia.

Efektywniejsza praca z Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Office Home & Student 2016 jest wyposażony w szereg funkcji, które uczynią Waszą pracę z komputerem o wiele prostszę. Pliki PDF można teraz łatwo otwierać, edytować i zapisywać w programie Word. Bądźcie Państwo kreatywni i włanczajcie prezentacje video do dokumentów Word. W programie Excel znajdziecie wiele nowych szablonów tabel, które ułatwią Państwu pracę. Nie koncentrujcie się na wyglądzie projektu a raczej na jego treści. Resztę załatwi za Panstwa Excel. Także w programie PowerPoint, nowe narzędzia i funkcje zdecydowanie pomogą Państwu w tworzeniu oryginalnych i przyciągajacych oko prezentacji. Wraz z Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów otrzymujecie  pakiet programów, który będzie wspierał Państwa w każdej wykonywanej pracy.

Microsoft Office Home and Student 2016 skierowany jest do użytkowników domowych, szczególnie zaś dla studentów i uczniów. Stwarza on dobre podstawy dla skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami stawianymi Państwu na uczelni, w szkole i w domu. 

Ms Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 lub Windows Server 2008 R2
Procesor 1 GHz lub szybszy, x86- lub x64-procesor z SSE2
Pamięć RAM 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna Dla poprawnej pracy wymagany DirectX10.
Karta dźwiękowa bez wymagań
Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat