Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac

lizengo poleca
Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac optymalnie wspiera Was we...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac"

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac optymalnie wspiera Was we wszystkich zadaniach w szkole, na uczelni, w biurze i w domu. Przygotowywanie prezentacji, pisanie listów, książek, prowadzenie budżetów domowych lub zwyczajne notowanie pomysłów z pakietem Office jest banalnie proste. Poszczególne programy pomogą Wam w realizacji najróżniejszych projektów. Office Home and Student 2016 for Mac jest doskonale dostrojony do OS X, pozwalając w pełni wykorzystać i cieszyć się z wszystkich zalet Waszego komputera Mac.

Programy biurowe w Office Home & Student 2016 Mac

Do zadań, które realizujemy w codziennym życiu, potrzebujemy często różnorakich narzędzi. Wraz z zakupem Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac, otrzymacie Państwo następujące programy:

  • Word 2016 do tworzenia i edytowania tekstu
  • Excel 2016 arkusze kalkulacyjne
  • PowerPoint 2016do tworzenia prezentacji
  • OneNote 2016 do przechowywania i edytowania notatek

Ten kompleksowy pakiet biurowy Microsoftu zapewnia wsparcie dla szerokiego spektrum różnorodnych zadań i daje do ręki każdemu odpowiednie oprogramowanie.

Korzystanie z zalet komputera Mac w pracy z Office 2016 Home and Student

Jako użytkownik Mac, nie musicie rezygnować z zalet Waszego komputera, pracując z Microsoft Office Suite. Korzystajcie z gestów Multi-Touch, aby z łatwością poruszać się pomiędzy dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami.  Grafika programu Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac została znacząco zoptymalizowana, dzięki ekranowi Retina teksty i grafiki na Waszym Mac będą ostrzejsze niż kiedykolwiek. Jest to szczególnie korzystne, kiedy używacie Państwo opcji pełnego ekranu. Wasze dokumenty w Office Home and Student 2016 mogą być oczywiście zapisywane i przechowywane w specjalnych formatach Mac.

Highlights w Microsoft Office Home and Student 2016

  • Zoptymalizowana wstążka menu z intuicyjnym układem funkcji do szybkiego wykonywania żądanych poleceń.
  • Proste projektowanie dzięki tysiącom szablonów internetowych. Profesjonalne tworzenie dokumentów przy pomocy kilku kliknięć, nawet bez wcześniejszego doświadczenia.
  • Cloud-Service OneDrive umożliwia pracę niezależnie od lokalizacji, co powoduje, że praca staje się bardziej elastyczna. Dostępność do dokumentów z każdego miejsca, łatwość edytowania i  udostępniania innym.
  • Po raz pierwszy można używać cyfrowego notebooka OneDrive również ma Mac, zapisywać swoje myśli i dzielić się nimi.

Nowe funkcje w Excel, Word i PowerPoint

Opcja „polecane diagramy” w Excel pomaga w doborze odpowiednich wykresów dla danych. Nawet duże ilości danych są przetwarzane w programie Office 2016 Home and Student przez PivotTable znacznie szybciej, ponieważ ulepszona analiza szybciej rozpoznaje teraz powtarzające się schematy. Dzięki ulepszonej formie generatora, tworzone są bardziej indywidualne formy i ich interpretacje. 

W programie Word zastosowano funkcję, która pozwala na bezpośrednie poszukiwanie danych w internecie poprzez Bing. Ulepszone funkcje komentarzy umożliwiają teraz jeszcze lepszą pracę zespołową, wspólne edytowanie dokumentów i pozwalają na przykład, na korygowanie prac wykonywanych w domu. Nowa zakładka „motyw” daje szybki dostęp do elementów projektu, co sprawia, iż tworzenie dokumentów staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. 

PowerPoint umożliwia podgląd na bieżąco prowadzonej prezentacji. Robicie notatki, które możecie widzieć tylko Wy, wyświetlacie sobie slajd, który za chwilę zobaczą Wasi widzowie. Poprzez dodatkową integrację animacji i możliwość szybkiej zmiany Designs, poprzez dodatkową opcję sprawiacie, że Wasza prezentacja staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Office przydatny w szkole, na uczelni i w pracy

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac pozwala na przygotowanie dokumentów i prezentacji w profesjonalnej formie. Profitujcie w szkole, na uczelni i w biurze  z zalet pakietu Office 2016 Home and Student i systemu MAC OS X jednocześnie.

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla komputerów Mac - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Mac
System operacyjny Mac OS X, wersja 10.15 - 10.13
Procesor Komputer Mac z procesorem Intel.
Pamięć RAM 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym

6 GB wolnej pamięci dyskowej

Format HFS+ (znany również jako Mac OS Extended lub HFS Plus)

Karta graficzna Monitor z rozdzielczością 1280 x 800 lub wyższą
Karta dźwiękowa brak wymagań
Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac"
Oceny 1
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac - Oceny
(1)
31 maj 2017

cena dobra, serwis w porządku, mogę tylko polecić!

Strona 1 z 1
Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat