Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
799,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100483-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Praca w domu lub w biurze z Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm Jednocześnie...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm"

Praca w domu lub w biurze z Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Jednocześnie biuro i dom - z Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 

Nazwa już wskazuje, że aplikacje z tej kolekcji programów są odpowiednie zarówno do użytku prywatnego jak i profesjonalnego w domu i w biurze. Zawiera najnowsze wersje programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Dokumenty, tabele, prezentacje, e-maile, kontakty: Ta kompaktowa kolekcja najbardziej znanych na świecie programów biurowych została zaprojektowana, aby pomóc użytkownikom zarządzać wszystkim, co jest ważne w ich życiu zawodowym i osobistym. Opcjonalne tworzenie kopii zapasowych danych w usługach przechowywania danych online ułatwia udostępnianie wszelkiego rodzaju treści współpracownikom i przyjaciołom.

Nawet w 2019 roku Word jest wciąż najlepszym sposobem tworzenia, przeglądania i drukowania wszelkiego rodzaju dokumentów lub ich rozpowszechniania w inny sposób. Od jednostronicowych dokumentów dotyczących procedur administracyjnych po złożone prace naukowe - Word 2019 nadaje się do praktycznie każdego zastosowania. W tej wersji możliwa jest również integracja skalowalnej grafiki SVG, co znacznie upraszcza obsługę dużych obrazów, fotografii, rysunków i innych formatów. Ci, którzy lubią używać piór lub mowy w pracy, z drugiej strony, będą zadowoleni z lepszego rozpoznawania obu formularzy wejściowych w programie Word 2019.

Excel 2019 jest najcenniejszym narzędziem do oceny zbiorów danych, takich jak finanse: Użytkownicy mogą zarządzać małymi grupami liczbowymi, jak również pełnymi raportami biznesowymi firm. Liczne możliwości wizualizacji liczb pozwalają na przedstawienie tych informacji w atrakcyjny wizualnie sposób i natychmiastowe ich zrozumienie. Nowością w tym wydaniu jest również wiele ulepszonych funkcji matematycznych, akceleracja GPU dla niektórych widoków 3D i wiele innych. PowerPoint 2019 w Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm  pozwala na integrację wideo 4K i darmowe skalowanie dowolnej grafiki zintegrowanej w slajdach - całkowicie bez zewnętrznego przetwarzania obrazu.

Nawet w wersji 2019 Outlook jest wciąż najlepszym sposobem centralnego archiwizowania danych kontaktowych i zarządzania kontami e-mail. Użytkownicy mogą założyć nieograniczoną liczbę kont e-mail, przechowywać dane offline i archiwizować wiadomości e-mail w kopii zapasowej. Program zapisuje wszystkie kontakty z imieniem i nazwiskiem, adresem, numerami telefonów itp. Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm jest zatem idealną metodą, aby pozostać w kontakcie z klientami w dłuższej perspektywie i nie tracić najważniejszych danych. Inteligentna skrzynka odbiorcza poczty elektronicznej wstępnie sortuje przychodzące wiadomości na żądanie, dzięki czemu tylko ważne wiadomości docierają natychmiast.

Do instalacji Microsoft wymaga jednej z wersji systemu Windows 10. Żaden z programów nie zostanie uruchomiony, jeśli zainstalowana jest starsza wersja systemu Windows. Jest to nadal w pełni funkcjonalna licencja, którą Microsoft będzie dostarczał ze wszystkimi ważnymi aktualizacjami przez co najmniej pięć lat. Wszystkie programy mogą być również używane bez dostępu do Internetu i nie wymagają połączenia w chmurze do użytku. W razie potrzeby dane można nadal tworzyć kopie zapasowe w usługach w chmurze, takich jak OneDrive.

System operacyjny: Windows 10
Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
Dysk twardy: co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku
Ekran: co najmniej 1,024 * rozdzielczość 768 pikseli
Karta graficzna: Obsługa DirectX 10 wymagana dla interfejsu akcelerowanego przez GPU
Przeglądarka: aktualne wersje Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub Safari
Wersja NET: co najmniej .NET wersja 3.5

Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat