Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac
834,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100514-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac Mac to kompleksowy pakiet programów...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac"

Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac Mac to kompleksowy pakiet programów dla pojedynczych użytkowników i grup użytkowników domowych oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw. Umożliwia między innymi zarządzanie e-mailami, edycję dokumentów tekstowych i tworzenie prezentacji. Do tych celów pakiet zawiera aktualne wersje programów Outlook, Word, PowerPoint, Excel i OneNote.

 

Różnorodne funkcje w programach Word i PowerPoint

Zakup pakietu Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac Mac umożliwia korzystanie z różnorodnych opcji znanego na całym świecie programu do edycji tekstu Word. Wyróżnia go między innymi obsługa za pomocą tzw. naturalnych gestów, czyli wykonywanie operacji palcem lub rysikiem na urządzeniu z ekranem dotykowym. Funkcja Poprawki ręczne umożliwia na przykład zakreślanie słów, które mają zostać wybrane lub przekreślanie słów w celu ich usunięcia. Natomiast zintegrowany Asystent pakietu Office „Remix 3D” tworzy modele 3D obiektów lub istot żywych, które można wykorzystać w programach Word, Excel i PowerPoint. Dzięki temu można tworzyć bardziej atrakcyjne wizualnie dokumenty i prezentacje firmowe. Przechodzenie od modelowania do dokumentu jest całkowicie płynne. W aplikacji PowerPoint można teraz stosować nawet animowane modele 3D, dzięki czemu uzyskuje się ciekawsze efekty przejścia między slajdami. Kupując Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac Mac, można korzystać z tych programów także bez dostępu do Internetu.

 

Bardzo łatwe notowanie, obliczanie i komunikacja

Excel to klasyka wśród arkuszy kalkulacyjnych. W wersji 2019 oferuje wiele pomocnych, oszczędzających czas narzędzi. Program uczy się na przykład w trakcie pracy użytkownika i rozpoznaje wzorce pracy, na podstawie których w przyszłości poddaje trafniejsze propozycje. Aby szybciej się wdrożyć i stworzyć dobry układ dokumentu, można wykorzystać szablony z ponad czterdziestu kategorii. Na podstawie wprowadzonych danych, podobnie jak w poprzednich wersjach, można dokonywać złożonych obliczeń z użyciem formuł. Dzięki opcjom formatowania, wykresom przebiegu w czasie i tabelom można w bardzo atrakcyjny i przejrzysty sposób prezentować dane. Nowe typy wykresów umożliwiają jeszcze wygodniejsze przedstawianie prognoz i trendów.

Cyfrowy notatnik OneNote przydaje się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Pomaga użytkownikowi lepiej się zorganizować. Pomysły można gromadzić w kilku kategoriach i łatwo odnajdywać za pomocą funkcji wyszukiwania. Wprowadzone dane można edytować za pomocą klawiatury, markerów lub rysika. Przy zakupie pakietu Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac Mac użytkownik otrzymuje dodatkowo dostęp do programu Outlook w wersji 2019, w którym efektywnie może zarządzać e-mailami, również będąc w drodze. W aplikacji zintegrowane są także przydatne dodatki, takie jak kalendarz, kontakty i pliki Office.

 

Kup i pobierz Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac

Jeśli szukasz pakietu Office do swojego domu lub firmy, dobrze trafiłeś do Lizengo. Tutaj możesz bezpiecznie pobrać popularne programy Office. W prosty i szybki sposób otrzymasz dostęp do zasłużenie popularnych na całym świecie programów do edycji tekstu i prezentacji. Każdy komputer, na którym mają działać programy Office, musi mieć własną licencję. W przypadku pytań lub obaw dotyczących wyboru lub instalacji Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac Mac chętnie pomoże kompetentny zespół Lizengo.

Procesor: procesor Intel

Pamięć RAM: 4 GB

Miejsce na dysku: 10 GB dostępnego miejsca, HFS+ Format (bądź macOS Extended lub APFS)

Ekran: rozdzielczość min. 1280 x 800

System operacyjny: Office 2019 obsługuje trzy ostatnie wersje systemu macOS, a więc zawsze najnowszą i dwie poprzednie. Obecnie (październik 2019 r.) są to wersje MacOS 10.15 oraz MacOS 10.14 i 10.13.

Przeglądarka: aktualna wersja przeglądarki Internet Explorer, Safari, Chrome lub Firefox

Dla programu Outlook: mikrofon do rozpoznawania mowy

wyjście audio do funkcji czytania na głos

Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat