Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów
449,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100485-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Korzystasz w domu i w szkole — Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Idealne...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów"

Korzystasz w domu i w szkole — Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Idealne rozwiązanie dla prywatnych użytkowników: Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Najbardziej użyteczne składniki dla wszystkich, którzy pracują w domu, prywatnych użytkowników i studentów: Wszystko to zawiera w sobie pakiet Office 2019 in der dla Użytkowników Domowych i Uczniów. Jest to licencja na dokładnie jedno urządzenie, która obejmuje programy Word, Excel i PowerPoint. W skład tego pakietu wchodzi także programu OneNote, który można w dowolnej chwili pobrać ze sklepu w systemie Windows 10. Dane można zapisywać offline bezpośrednio na komputerze lub online w chmurze przy użyciu usługi OneDrive lub podobnej. „Pracuj lepiej w domu lub w szkole”. takie jest motto firmy Microsoft, które sprawdza się także w przypadku tej wersji pakietu Office 2019.

Tworzenie profesjonalnie wyglądających dokumentów w programie Word 2019 jest o wiele efektywniejsze: edytowanie, sprawdzanie zawartości i drukowanie na drukarce odbywa się w jednym kroku roboczym. Zachowano również znaną z poprzednich wersji funkcję wyszukiwania, która pozwala początkującemu użytkownikowi szybko uzyskać dostęp do wszystkich ważnych funkcji programu Word 2019. Nowością w wersji Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest ponadto integracja obrazów SVG, które można skalować i przesuwać, podobnie jak obrazy JPG lub PNG. Wszyscy, którzy lubią pisać pisakiem na ekranie dotykowym, ucieszą się z ulepszonego modułu rozpoznawania pisma. Jest to przydatne zwłaszcza podczas notowania.

Program PowerPoint 2019 jest natomiast stworzony do prezentacji: to znane narzędzie umożliwia tworzenie slajdów i całych prezentacji na profesjonalnym poziomie. Pozwala to na przedstawianie pomysłów i informacji w formie wizualnej, a także akustycznej. Nowością programu PowerPoint w pakiecie Office 2019 jest wykorzystanie nagrań w rozdzielczości Ultra HD, aby można było płynnie integrować w slajdach filmy 4K. Ulepszona obsługa funkcji zoom i skalowania istniejących zdjęć lub innych obrazów eliminuje potrzebę kupowania dodatkowych programów do edycji obrazów. PowerPoint 2019 radzi sobie dobrze ze wszystkim, zarówno z prostymi slajdami, jak i slajdami liczącymi wiele stron.

Nabywcy tej licencji otrzymują w postaci programu Excel 2019 najbardziej znaną aplikację do zarządzania tabelami. Umożliwia ona proste i intuicyjne wprowadzanie danych dowolnego rodzaju i wizualne ich przetwarzanie. Klawisze skrótu umożliwiają szybki dostęp do najważniejszych funkcji dla użytkowników, którzy na co dzień posługują się programem Excel. W nowej wersji ulepszono m.in. funkcje matematyczne, których obecnie zawarte są w pakiecie w większej liczbie. Ponadto aplikacja udostępnia nowe metody wizualnej prezentacji danych, stanowiąc zatem narzędzie do wizualizacji. W ten sposób użytkownicy oszczędzają czas i pozostają w dobrze im znanym przepływie pracy programu Excel.

OneNote nie jest stałym składnikiem pakietu Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów. Osoby zainteresowane mogą pobrać ten program ze sklepu Windows. Ponadto firma Microsoft usunęła zgodność ze wszystkimi starszymi wersjami systemu Windows. Ze wszystkich zalet pakietu Office 2019 i wszystkich zawartych w nim aplikacji można korzystać tylko na urządzeniu z zainstalowanym systemem Windows 10 lub Windows 10S. Jest to jednak licencja bezterminowa, która będzie przez co najmniej pięć lat zaopatrywana w aktualizacje przez firmę Microsoft. W przeciwieństwie do usługi Office 365 korzystanie nie wymaga żadnych opłat abonamentowych. Dodatkowo płatne może być tylko trzymanie kopii zapasowych w usłudze OneDrive.

System operacyjny: Windows 10 i Windows 10S
Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
Dysk twardy: co najmniej 3 GB wolnego miejsca
Ekran: rozdzielczość co najmniej 1 024 x 768 pikseli
Karta graficzna: Obsługa DirectX 10 wymagana do działania interfejsu korzystającego z akceleratora GPU
Przeglądarka: program Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub Safari w aktualnej wersji
Wersja .NET: oprogramowanie .NET co najmniej w wersji 3.5

Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat