Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac

449,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100515-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac oferuje użytkownikom prywatnym...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac"

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac oferuje użytkownikom prywatnym wszystkie niezbędne narzędzia do większości zadań związanych z edycją tekstu. Pakiet Office nie bez przyczyny jest od wielu lat jednym z najbardziej znanych pakietów oprogramowania. Wersja 2019 obejmuje sprawdzone opcje i rozszerza popularne programy o kilka nowoczesnych funkcji. Zakup pakietu Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac daje możliwość nieograniczonego korzystania z programów Word, Excel i PowerPoint na jednym określonym urządzeniu. Jest to wersja pakietu przeznaczona dla studentów i użytkowników domowych. W związku z tym funkcje programów są dostosowane do użytku prywatnego na domowym komputerze. Umożliwiają na przykład zarządzanie edycję dokumentów, wykonywanie obliczeń w arkuszach kalkulacyjnych lub przygotowywanie prezentacji na zajęcia.

Standardowe programy do codziennego użytku i na uczelnię

Korzyścią zakupu pakietu Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac jest dostęp do wielu przemyślanych technologii. Edytor tekstu Word zawiera na przykład zaawansowane sprawdzanie pisowni, które w razie potrzeby sugeruje również poprawki stylistyczne. Szablony Worda z ponad 40 kategorii oszczędzają czas przy redagowaniu standardowych dokumentów. Pakiet Office zawiera też oczywiście znaną aplikację Excel do obliczeń w arkuszach kalkulacyjnych. Rozpoznaje ona wzorce pracy użytkownika i efektywnie organizuje jego dane. Dzięki wydajnym formułom można wykonywać wiele różnych obliczeń. Liczne wykresy pomagają w tworzeniu prognoz i trendów na podstawie danych. W pakiecie znajduje się także PowerPoint, czyli aplikacja do tworzenia atrakcyjnych prezentacji. Dzięki żywym animacjom i efektom przejść, a także zastosowaniu modeli 3D można tworzyć ciekawe i przykuwające uwagę odbiorców prezentacje. Prelegentowi bardzo przydadzą się też notatki, które są widoczne tylko dla niego. 

Jeszcze bardziej wydajne i przyjazne w użyciu

Programy zawarte w pakiecie Office 2019 Home and Student ułatwiają wszystkie prace związane z edycją tekstu i obliczeniami i tworzenie atrakcyjnych prezentacji. Tryb koncentracji uwagi ukrywa na ekranie wszystko, co niej est plikiem tekstowym i tym samym ułatwia skupienie się. Wersja pakietu Office, która pojawiła się jesienią 2018 roku, obejmuje kilka nowości w stosunku do poprzedniej wersji Office 2016. Przykładowo we wszystkich aplikacjach Office poprawiono obsługę rysika. Podczas korzystania z rysika uwzględniane jest teraz nachylenie i intensywność nacisku. Do komunikacji międzynarodowej i tekstów naukowych można teraz używać programu tłumaczącego. Oprócz tego wersja 2019 oferuje ulepszoną analizę danych w programie Excel. Towarzyszą jej także nowe rodzaje formuł i wykresów. W aplikacji PowerPoint użytkownik znajdzie poszerzony wybór animacji, a także funkcje Płynna zmiana i Zoom do efektów przejść. Oprócz tego w prezentacjach można umieszczać pliki SVG oraz modele 3D i eksportować je w formacie wideo w rozdzielczości 4K.

Kup w prosty sposób Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac

U nas możesz kupić w prosty sposób znane programy biurowe. Ta wersja jest przeznaczona dla użytkowników, którzy nie potrzebują funkcji Cloud. Można tutaj szybko pobrać aplikacje i korzystać z oryginalnego oprogramowania bez potrzeby oczekiwania na przesyłkę. Oprócz klucza licencji Lizengo oferuje również pomoc przy instalacji. Użytkownicy urządzeń Mac otrzymują dzięki temu wersję znanego na całym świecie pakietu Office dopasowaną idealnie do ich urządzeń. Utworzone dokumenty bardzo dobrze nadają się do międzynarodowej wymiany, ponieważ mają popularne formaty plików. Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac świetnie sprawdza się na domowym komputerze Mac oraz na iPadzie i służy pełnym zakresem funkcji osobom z każdego pokolenia.

Procesor: procesor Intel

Pamięć RAM: 4 GB

Miejsce na dysku: 10 GB dostępnego miejsca, HFS+ Format (bądź macOS Extended lub APFS)

Ekran: rozdzielczość min. 1280 x 800

System operacyjny: Office 2019 obsługuje trzy ostatnie wersje systemu macOS, a więc zawsze najnowszą i dwie poprzednie. Obecnie (październik 2019 r.) są to wersje MacOS 10.15 Mojave oraz MacOS 10.14 i 10.13.

Przeglądarka: aktualna wersja przeglądarki Internet Explorer, Safari, Chrome lub Firefox

Dla programu Outlook: mikrofon do rozpoznawania mowy

wyjście audio do funkcji czytania na głos

Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dla Mac - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat