Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2019 Professional

Microsoft Office 2019 Professional
1 249,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100484-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Office 2019 Professional: Doświadcz wydajności w nowy sposób Produktywna praca z Office 2019...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 Professional"

Office 2019 Professional: Doświadcz wydajności w nowy sposób

Produktywna praca z Office 2019 Professional

Komponowanie dokumentów, sporządzanie planów finansowych, prezentacje projektów, tworzenie notatek i kontakt z kolegami za pośrednictwem poczty elektronicznej: Office 2019 Professional oferuje wszystkie ważne aplikacje do wykonywania wszystkich zadań prywatnych i w pracy. Wersja 2019 pakietu programowego jest również podzielona na różne aplikacje. Połączenie z chmurą, jak w Office 365, nie odbywa się w Office 2019 Professional. Zamiast tego cały pakiet działa całkowicie offline. Połączenie z Internetem jest konieczne tylko po to, aby w regularnych odstępach czasu otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń i funkcji. Dlatego też pakiet programowy jest odpowiedni również dla firm lub użytkowników prywatnych, którzy nie są jeszcze gotowi do pracy w chmurze lub nie mają do niej dostępu.

W 2019 roku Microsoft Word zostanie zaprezentowany w nowej odsłonie, w tym w postaci lepszego rozpoznawania pióra i głosu. Tekst nie musi być już wprowadzany za pomocą klawiatury: Ołówki takie jak Microsoft Pencil w połączeniu z urządzeniami Surface pozwalają na naturalne pisanie w programie Word, który jest automatycznie tłumaczony na pisanie maszynowe. Usprawniono również obsługę głosową poprzez włączenie do tej funkcji wyników kreatora Cortana. Otwiera to przed użytkownikami nowe możliwości korzystania z programu Microsoft Word i tworzenia w nowy sposób. Oczywiście Word może również obsługiwać inne typy dokumentów niż własny format DOCX.

Program Excel jest również dostępny w Office 2019 do tabelarycznego zestawienia finansów, zapisów danych, wydatków, nazw produktów i innych informacji. W tym wydaniu aplikacja wprowadza nowe funkcje i wykresy, które znacznie usprawniają analizę danych w programie Excel. Korzyści z tego kroku odniosą w szczególności przedsiębiorstwa, ponieważ dane mogą być teraz prezentowane i zarządzane w bardziej atrakcyjny wizualnie sposób. PowerPoint został również ulepszony, aby umożliwić użytkownikom dodawanie zoomów do prezentacji lub zniekształcać i przesuwać całe slajdy. Rezultatem mogą być bardziej wciągające, interaktywne prezentacje, które oferują więcej niż to, co jest znane z typowych prezentacji PowerPoint.

Outlook jest nadal podstawową aplikacją w Office 2019 Professional. Program nie tylko zarządza wszystkimi adresami e-mail użytkownika, ale również zapewnia przegląd wszystkich znanych kontaktów i harmonogram. Każdy znany kontakt można wzbogacić o adres e-mail, numery telefonów, strony internetowe i inne ważne dane. Synchronizacja z Outlook'em na smartfonie pozwala mieć te dane wszędzie w kieszeni. Korzyści z tego czerpią w szczególności przedsiębiorstwa: Za pośrednictwem serwera Exchange Server można na bieżąco aktualizować dane kontaktowe i terminy spotkań dla wszystkich pracowników. Pakiet Office jest więc nie tylko narzędziem do typowych zadań biurowych, ale również narzędziem organizacyjnym.

Microsoft rozpoznał również znaki czasu i oferuje wsparcie dla nowych technologii, takich jak filmy 4K do wstawiania do prezentacji PowerPoint Word opanował teraz obsługę dowolnie skalowalnych plików SVG, co z jednej strony oszczędza miejsce w pamięci masowej, a z drugiej strony jest znacznie bardziej elastyczne w codziennym użytkowaniu. Oprócz systemu Windows, wersja Professional Office 2019 jest również odpowiednia dla aktualnych wersji makr oraz jako wersja serwerowa dla Windows Server 2016. Microsoft uprościł również bezpieczeństwo, użyteczność i administrację wszystkich programów we wszystkich aplikacjach. W efekcie końcowym powstaje kompleksowy pakiet najważniejszych aplikacji, bez których profesjonalni użytkownicy nie powinni się obejść.

Microsoft zoptymalizował Office 2019 Professional pod kątem możliwości systemu Windows 10. Z tego powodu nie będzie możliwe uruchamianie aplikacji w tym pakiecie na urządzeniach wyposażonych w starsze wersje systemu Windows. Do działania wymagany jest albo Windows 10 w jednym z jego różnych wariantów, albo Windows 10S. Nie ma innych wariantów Office 2019, które są kompatybilne ze starszymi wersjami Windows. 

System operacyjny: Windows 10 i Windows 10S
Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
Dysk twardy: co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku
Ekran: co najmniej 1,024 * rozdzielczość 768 pikseli
Karta graficzna: Obsługa DirectX 10 wymagana dla interfejsu akcelerowanego przez GPU
Przeglądarka: aktualne wersje Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub Safari
Wersja NET: co najmniej .NET wersja 3.5

Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2019 Professional"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2019 Professional - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat