Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Microsoft Office 2019 Professional Plus
1 319,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100482-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Office 2019 Professional Plus: rozwiązanie dla ambitnych użytkowników Użytkownicy, którzy...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 Professional Plus"

Office 2019 Professional Plus: rozwiązanie dla ambitnych użytkowników

Użytkownicy, którzy korzystają z pełnego pasma Microsoft Office w domu lub w biurze, są doskonale wspierani przez Professional Plus Edition. Dołączone są wszystkie ważne programy: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher i Access. Jednocześnie OneNote jest teraz dostępny do pobrania za pośrednictwem Windows Store, aby szybko tworzyć notatki i udostępniać je na wszystkich urządzeniach za pośrednictwem chmury. Ze względu na dużą przepustowość różnych programów, wariant Professional Plus przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które pracują w domu w biurze domowym lub szukają wydajnego, niezawodnego rozwiązania w małym biurze do organizacji dokumentów, tabel i firm.

Word 2019 jest najpotężniejszym narzędziem do tworzenia dokumentów. Od codziennej "papierkowej roboty" po oficjalne dokumenty firmowe, funkcjonalność programu Word obejmuje cały zakres tworzenia tekstu. Nowością w tej edycji jest również ulepszone wirtualne rozpoznawanie atramentu, dzięki czemu pisanie piórem bezpośrednio na wyświetlaczu jest teraz lepiej przekładane na drukowane maszynopisanie. Poprawiono również jakość wprowadzania głosu. Microsoft wprowadził również liczne poprawki do szczegółów: Na przykład grafika SVG pozwala na integrację nawet złożonych dokumentów graficznych bez potrzeby dużej ilości pamięci. Również skalowanie i inne środki do obróbki obrazu są lepsze.

Access 2019 to dla przedsiębiorstw wydajne rozwiązanie do tworzenia i zarządzania wszystkimi rodzajami baz danych. Nowa wersja obsługuje generowanie aplikacji bazodanowych, które działają bezpośrednio w przeglądarce i dlatego są szczególnie lekkie. Przechowywane dane kończą się na przykład w bazach danych SQL, gdzie jest bezpieczny dostęp. Wydawnictwo 2019 z kolei zwiększa możliwości publikacji grafiki wszelkiego rodzaju: do prezentacji, reklamy, ulotek, czasopism i firm. W szczegółach Microsoft znacznie poprawił oba programy w Office 2019 Professional Plus w celu rozszerzenia rozpoznawania piór w wydawnictwach i przyspieszenia współpracy w zakresie baz danych w systemie Access z kolegami. 

Podczas pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, Excel 2019 nadal oferuje najlepsze funkcje: W tej wersji Excel w jeszcze lepszy sposób oferuje wszelkiego rodzaju tabele, od finansów, poprzez bazy danych produktów, aż po wpisy do zeznań podatkowych itp. Dodano między innymi nowe reprezentacje informacji wizualnych oraz domyślnie zintegrowano więcej funkcji matematycznych. Pozostaje doskonała kompatybilność z plikami CSV. Podobnie PowerPoint 2019 oferuje teraz możliwość integracji nagrań Ultra-HD bezpośrednio w prezentacjach, a także swobodnego skalowania grafiki oraz powiększania i pomniejszania obrazów. Ułatwia to rezygnację z zewnętrznego przetwarzania obrazu.

Outlook 2019 nadal przyznaje dostęp do wszystkich zapisanych kontaktów i adresów e-mail. Szczególnie w biurach w połączeniu z serwerem Exchange, jest to dobra okazja, aby zawsze na bieżąco informować o klientach i partnerach. Dodatkowo aplikacja wspiera tworzenie dowolnej liczby kont e-mail, co pozwala na obsługę użytkowników z dużą liczbą kont. We wszystkich programach Office 2019 Professional oferuje Plus, sprawdzony interfejs, który został zintegrowany z każdą aplikacją od ponad dekady. W ten sposób przepływ pracy rozciąga się na każdą aplikację i jest bardzo podobny wszędzie - czy to w Word, Excel, Outlook czy PowerPoint. 

Office 2019 Professional Plus jest ograniczony przez Microsoft do korzystania z Windows 10. Oznacza to, że żaden z dołączonych programów nie jest kompatybilny ze starszą wersją systemu Windows. Ponadto, ten zbiór programów jest licencją, która należy w całości do kupującego. Korzystanie jest możliwe po zakupie na czas nieokreślony, bez dalszych subskrypcji. Microsoft gwarantuje, że wszystkie wersje pakietu Office 2019 będą obsługiwane przez co najmniej pięć lat na wszystkich typach urządzeń.

Uwaga: Ten pakiet nie zawiera abonamentu Skype for Business. 

System operacyjny: Windows 10
Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
Dysk twardy: co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku
Ekran: co najmniej 1,024 * rozdzielczość 768 pikseli
Karta graficzna: Obsługa DirectX 10 wymagana dla interfejsu akcelerowanego przez GPU
Przeglądarka: aktualne wersje Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub Safari
Wersja NET: co najmniej .NET wersja 3.5

Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2019 Professional Plus"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2019 Professional Plus - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat