Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 365 Enterprise E3

1 051,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100371-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
Microsoft 365 Enterprise E3 - profesjonalne oprogramowanie Office online Praca na...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 365 Enterprise E3"

Microsoft 365 Enterprise E3 - profesjonalne oprogramowanie Office online

Praca na pojedynczych komputerach we współczesnym środowisku biznesowym jest rzadkością. Połączenie z klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami za pośrednictwem Internetu jest bardzo ważne w wielu branżach, na tym skupia się Microsoft w swoim pakiecie Office 365. W różnych wersjach np. Microsoft 365 Enterprise E3 opublikowane oprogramowanie łączy znane na rynku rozwiązania, takie jak Word czy Excel w prosty dostęp online do tych i dodatkowych aplikacji. Następnie dodawane są usługi takie jak chmurowa usługa OneDrive firmy Microsoft, aby jak użytkownik przekazać prawa dostępu do poszczególnych pracowników i pracować nad tymi samymi projektami. Nie jest do tego konieczna instalacja programu Word, Excel lub innych programów pakietu Office na poszczególnych komputerach.

Dla kogo przydatny jestklucz Microsoft 365 Enterprise E3?

Pobranie Microsoft 365 Enterprise E3 jest opłacalne dla użytkowników w środowisku biznesowym, którzy chcą promować większą współpracę między pracownikami na poziomie biurowym. Dzięki Microsoft 365 wspierana jest praca zespołowa w Internecie i promowana jest wymiana danych, w tym zmiany w czasie rzeczywistym. Z kluczemMicrosoft 365 Enterprise E3użytkownicy nabywają szeroką gamę dodatkowych aplikacji i usług, za którą trzeba zapłacić roczną licencję. W przypadku Enterprise E3 szczególnie profesjonalnym jest rozwiązanie e-mail z wieloma dodatkowymi funkcjami w celu ułatwienia kontaktu wewnętrznie i z klientami.

Mocne strony i funkcjeMicrosoft 365 Enterprise E3

Microsoft Office 365 obejmuje wszystkie wersje programów Word, Excel i PowerPoint, a także dodatkowych programów OneNote i OneDrive. Od wersji Office 2013 dostępne dla użytkowników domowych, funkcje Enterprise E3 są specjalnie dostosowane do klientów korporacyjnych. W uzupełnieniu do powyższego rozwiązania e-mail istnieje możliwość prostego organizowania konferencji internetowych poprzez wykorzystanie Skype, do łatwego tworzenia i integracji sieci społecznościowych i aplikacji mobilnych dla różnych podprogramów pakietu biurowego.

Dla kluczowych aplikacji, takich jak Word i Excel dostępna jest wersja online oraz desktopowa. Poprzez przetwarzanie dokumentów przez Internet, kilka osób może pracować nad tym samym projektem i bezpośrednio korzystać z wzajemnych aktualizacji w zależności od przydziału praw dostępu.

W porównaniu do mocniejszych rozwiązań Enterprise, użytkownicyMicrosoft 365 Enterprise E3muszą zrezygnować z własnej strony internetowej oraz wspacia VoIP. Jeśli strona jest hostowana na własnym serwerze, a telefonia przedsiębiorstwa jest obsługiwana w inny sposób, nie powoduje to żadnych ograniczeń. Dzięki koncepcji online można korzystać z programów za pośrednictwem smartfonów i tabletów. Tutaj Microsoft 365 pokazuje swoje mocne strony dla pracowników w terenie lub pracujących w domu, którzy nie muszą być obecni w siedzibie pracodawcy.

Nasze zniżki na klucz Microsoft 365 Enterprise E3

Poza Microsoft 365 Enterprise E3 jako uznanego rozwiązania dla firm i branż różnej wielkości użytkownicy znajdą u nas dalsze licencje dla Office'a 365. Po bezpośrednim pobraniu licencji dla jednego lub więcej pracowników możliwe jest natychmiastowe wykorzystanie wszystkich zastosowań w pełnej wersji. Należy zauważyć, że prawo do korzystania w przypadku Enterprise E3 zostało nabyte na okres jednego roku, a następnie należy zawrzeć nową umowę z firmą Microsoft. Regularne aktualizacje są gwarantowane dla wszystkich użytkowników, aby w dowolnym czasie uzyskać dostęp do najnowszej wersji programów pakietu Office. Także bezpośrednie wsparcie za pośrednictwem usługi Microsoft jest zapewnione dla wszystkich licencjobiorców.

Plattforma: Windows
Wspierany system operacyjny: Windows 7 SP 1 lub nowszy
Procesor: 1 GHz x86 lub 64-Bit z SSE2
Pamięć operacyjna 1 GB RAM (32 Bit), 2 GB RAM (64 Bit)
Wymagana przestrzeń dyskowa: 3 Gigabajty (GB)
Karta graficzna: karta graficzna obsługująca moduł DirectX10, rozdzielczość co najmniej 1024 x 576
Karta dźwiękowa: b. d.

Linki przekierowujące do "Microsoft Office 365 Enterprise E3"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 365 Enterprise E3 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat