Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Office 2007 Professional Plus

Microsoft Office 2007 Professional Plus
198,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100009-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Microsoft Office Professional Plus 2007 to pakiet biurowy dla wymagających użytkowników....więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2007 Professional Plus"

Microsoft Office Professional Plus 2007 to pakiet biurowy dla wymagających użytkowników. Szczególnie w firmach zapewnia stabilną pracą i maxymalną wydajność. W pakiecie Office Professional Plus 2007 zawarte są następujące programy: Word 2007, Excel 2007, PowerPoint 2007, Publisher 2007, Access 2007 i Outlook 2007 z Business Contact Manager. Programy te są doskonałym wsparciem w codziennej pracy i zapewniają rozwiązania dla wielu zastosowań. Korzystajcie z aplikacji biurowych do tworzenia tekstów, arkuszy kalkulacyjnych, zarządzajcie e-mailami, opracowujcie prezentacje, publikacje i zarządzajcie swoimi bazami danych. Dzięki wielości funkcji w programach, można mieć pewność, że rezultaty Waszej pracy będą odznaczały się całkowitą profesjonalnością.

Funkcje w Microsoft Office Professional Plus 2007

 • Live Prieview: wszelkie szablony, designs i formaty są przedstawiane w czasie rzeczywistym w oknie dokumentu.
 • Nowa wstążka: poprawiony interfejs do szybkiej i intuicyjnej nawigacji.
 • Niestandardowe moduły, designs i layouts pozwalają zwiększyć wydajność i ułatwiać rozpoczynanie nowych projektów.
 • Lepsza ochrona przed utratą danych poprzez wsparcie XML, zmniejszenie rozmiarów dokumentów dla oszczędności pamięci i zwiększenia szybkości ładowania.
 • Qutlook umożliwia subskrypcję RSS-Feeds i oferuje funkcję przeglądania wiadomości e-mail.
 • Access zawiera gotowe i edytowalne dane bazodanowe.

Lepsza funkcjonalność dzięki nowej wstążce

W programie Microsoft Office Professional Plus 2007 zastosowano nową wstążkę, króra zmienia klasyczną strukturę menu z poprzednich wersji pakietu Office. Dzięki tej zmianie, często używane funkcje są teraz łatwiej dostępne. Poszczególne polecenia są teraz pogrupowane, ułatwiając tym orientację w programie. Poza tym, uzupełniono programy o dodatkowe pola dialogowe z dodatkowymi funkcjami. W zależności od sytuacji i zadania, wyświetlane są one w odpowiednim momencie. Niestandardowe moduły pomogą Wam łatwo rozpoczynać nowe projekty i zapewnią profesjonalne, końcowe rezultaty, nawet osobom, które nie miały wcześniejszego doświadczenia w tej kwestii. Layout możecie w każdej chwili podglądać na żywo i korygować w razie potrzeby.

Wiele nowych funkcji w poszczególnych aplikacjach pakietu Office

Poszczególne programy w w pakiecie Office zostały wyposażone w nowe funkcje, które zmodyfikowały i rozszerzyły ich dotychczasowe możliwości. W Word można korzystać z przygotowanych już szablonów lub tworzyć je samemu, dołanczając je do do grupy często używanych. Wybierajcie z ogromnej galerii okładek, nagłówków, stopek oraz cytatów, tworząc w ten sposób profesjonalnie wyglądające dokumenty. Microsoft Excel, dzięki nowej funkcji autouzupełniania, ułatwia obsługę dużej ilości danych. Funkcja automatycznego dokańczania formuł, pozwala na szybkie i łatwe ich tworzenie, przy uwzględnieniu wszelkich odniesień i zależności.

W programie Microsoft Outloock istnieje teraz możliwość subskrybowania kanałów RSS oraz zebrania  wszystkie swoich informacji i wiadomości w jednym miejscu. Swoje e-maile możecie teraz błyskawicznie odnajdywać za pomocą zintegrowanej opcji odszukiwania kluczowych słów. Dzięki ochronie antyspamowej, zabezpieczycie się przed niechcianą pocztą. Dzięki nowym funkcjom, udaremnane są wszelkie próby phishingu. Microsoft PowerPoint pozwala na tworzenie wykresów bezpośrednio w programie, bez potrzeby przechodzenia do Excel. Tworzenie efektywnych, dynamicznych diagramów odbywa się teraz przy pomocy zaledwie kilku kliknięć i używać ich od razu do robiących wrażenie prezentacji. W programie Microsoft Access korzystacie z gotowych rozwiązań bazodanowych i możecie ich używać nawet jako osoba bez profesjonalnego przygotowania. Niestandardowe szablony w Microsoft Publisher powodują, że Wasze projekty zawsze wyglądają profesjonalnie.

Office 2007 Professional Plus– rozwiązaniem all-round dla firmy

Programy w ramach pakietu Microsoft Office 2007 Professional Plus pozwalają na realizację wszelkich zadań w środowisku biznesowym bez większych problemów. Dzięki prostej nawigacji, intuicyjnej obsłudze oraz licznym szablonom, z łatwością dotrzecie do celu. Łatwo przekonać się o tym, korzystając z rozległych opcji Office 2007 Professional Plus. Biorąc pod uwagę stosunkowo niskie wymagania systemowe, pakiet Office jest szczególnie odpowiedni dla komputerów słabszych ze starszymi systemami operacyjnymi Windows.

Microsoft Office 2007 Professional Plus - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa  
System operacyjny  
Procesor  
Pamięć RAM  
Miejsce na dysku twardym  
Karta graficzna  
Karta dźwiękowa  
Linki przekierowujące do "Microsoft Office 2007 Professional Plus"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Office 2007 Professional Plus - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat