Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Aplikacje Microsoft 365 dla firm

529,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100589-PL
 • Nowy
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Usługa abonamentowa Microsoft Office 365 Business łączy znane aplikacje pakietu Office z...więcej

Informacje o produkcie "Aplikacje Microsoft 365 dla firm"

Usługa abonamentowa Microsoft Office 365 Business łączy znane aplikacje pakietu Office z usługami online z zakresu produktywności i usługami dla firm. Każdy użytkownik może przy tym zainstalować pakiet Office nawet na 15 urządzeniach końcowych (5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach PC i 5 smartfonach). 

Wystarczy raz kupić Microsoft Office 365 Business, aby zawsze korzystać z aktualnych wersji

Następujące aplikacje Office są zawarte w pakiecie Microsoft Office 365 Business:

 • Word
 • Excel
 • PowerPoint
 • Outlook
 • OneNote
 • Publisher (do użytku tylko na PC)
 • Access (do użytku tylko na PC)

Przy pomocy programu do layoutu użytkownik może tworzyć publikacje do druku, strony internetowe i prezentacje produktów. Dzięki temu pracownicy mogą sami przygotowywać materiały marketingowe dostosowane do marki i klienta. Program Access tworzy na komputerze PC z systemem Windows adaptowalne bazy danych. Znane na całym świecie aplikacje takie jak Excel, Word lub Outlook są stale ulepszane. Klienci pakietu Office 365 w nieskomplikowany sposób otrzymują stale najnowsze aktualizacje funkcji.

Zintegrowane usługi online

Klient, który zdecyduje się na zakup Microsoft Office 365 Business, otrzyma między innymi 1 TB osobistej przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive for Business. Dzięki temu można uzyskać dostęp do własnych dokumentów z wielu miejsc i udostępniać je osobom wewnątrz firmy i spoza niej. Synchronizacja online i zarządzanie uprawnieniami są możliwe bez szczególnych umiejętności z zakresu IT. Funkcje online programów Office umożliwiają ponadto użytkownikom tworzenie i edytowanie dokumentów w aplikacjach Word, OneNote, PowerPoint i Excel. Nową aplikacją pakietu Office 365 jest Sway, program do tworzenia oryginalnych treści online. Raporty, prezentacje, newslettery, szkolenia itd. są tworzone w formacie internetowym. Dlatego w przeglądarce komputerowej wyglądają tak samo dobrze, jak na tabletach i smartfonach.

Nieskomplikowane, bezpieczne i solidne

Zakup Microsoft Office 365 Business oznacza czerpanie korzyści z doświadczenia producenta oprogramowania o ugruntowanej pozycji rynkowej na całym świecie. Gwarantujemy prawie stuprocentową dostępność oferowanych usług. Dane klientów są przy tym chronione na wielu poziomach bezpieczeństwa przez proaktywne mechanizmy. Office 365 jest odpowiedni dla wszystkich branż, ponieważ może być udostępniany i administrowany w całym przedsiębiorstwie bez specjalnej znajomości IT. Informacje praktyczne: Aktualizacje są częścią abonamentu, a nowe wersje programów z pakietu Office są udostępniane nieodpłatnie. Przy pomocy integracji Active Directory można łatwo i bezpiecznie zarządzać użytkownikami i uprawnieniami. W przypadku pytań do dyspozycji jest między innymi forum dla klientów, na którym użytkownicy mogą wymieniać się doświadczeniami.

Kup Microsoft Office 365 Business i pracuj wydajniej

Standardowa wersja Office 365 Business zapewnia wiele funkcji, z których mogą korzystać na co dzień małe i średnie przedsiębiorstwa. W przeciwieństwie do niej wersja Business Premium zawiera jeszcze więcej usług dostępnych online, na przykład Microsoft Teams i konferencje internetowe. Firmy, które dużo pracują z tabletami lub w których w niedługim czasie planowane jest odświeżenie systemów operacyjnych, powinny ponadto przyjrzeć się rozwiązaniu "Microsoft 365". Ten abonament obejmuje coś więcej niż tylko aplikacje biurowe. Jest to kompletne rozwiązanie składające się z pakietu Office 365 i systemu Windows 10. W przypadku niejasności zespół Lizengo chętnie udzieli pomocy poprzez różne kanały komunikacyjne. W razie potrzeby może zaoferować także wsparcie podczas instalacji Microsoft Office 365 Business.

Wskazówka: programy Access i Publisher można zainstalować jedynie na komputerze z programem operacyjnym Windows.

Procesor:
pod Windows: min. Dual Core z 1,6 GHz
pod macOS: Procesor Intel

Pamięć operacyjna:
Windows: 4 GB RAM, 2 GB RAM (32 Bit)
macOS: 4 GB RAM

Dysk twardy:
Windows: 4 GB dostępnej pamięci
macOS: 10 GB dostępnej pamięci i format dysku twardego HFS+

Rozdzielczość ekranu:
Windows: min. 1280 x 768 pikseli
macOS: min. 1280 x 800 pikseli

Karta graficzna:
pod Windows: z DirectX 9 lub wyższym i WDDM 2.0 lub wyższy 
pod macOS: brak wymogów 

System operacyjny:
Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 lub Windows Server 2008 R2

lub macOS w każdorazowo aktualnej wersji lub jednej z dwóch wersji poprzednich

Przeglądarka internetowa:
Microsoft Edge, Internet Explorer, Safari, Chrome lub Firefox w aktualnej wersji

Linki przekierowujące do "Aplikacje Microsoft 365 dla firm"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Aplikacje Microsoft 365 dla firm - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat