Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Access 2016

Microsoft Access 2016
369,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100040-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Microsoft Access 2016 stanowi rozbudowany program bazy danych, który pozwala na gromadzenie...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Access 2016"

Microsoft Access 2016 stanowi rozbudowany program bazy danych, który pozwala na gromadzenie danych, zarządzanie a następnie publikowanie w trybie offline lub internecie. Program ten możecie Państwo wykorzystywać do zakładania małych baz danych do użytku osobistego albo dużych baz danych w firmach. Ponieważ Office Access 2016 można łączyć z takimi produktami jak Office 365 i/lub SharePoint, dlatego istnieje możliwość udostępniania gotowych baz danych innym użytkownikom i pracownikom szybko, łatwo i w dowolnym miejscu.

Efektywne zarządzanie bazami danych przy pomocy programu Microsoft Access 2016

Dzięki MS Access 2016, który jest częścią pakietu Office-Pakietu, możecie tworzyć Państwo bazy danych, formularze lub nawet obszerne raporty. Wraz z programem dostarczone zostaje wiele gotowych szablonów, jak na przykład: bazy danych kontaktów, zarządzanie zadaniami, projektami, śledzenie problemów. Alternatywnie można wygenerować w programie Access 2016 całkowicie nowa baze danych, indywidualnie dopasowana do Państwa wymagań.  

Nigdy nie stracicie z oczu Waszego klienta, umieszczając w Office Access 2016 jego zdjęcia, numery telefonów, adresy e-mail i inne dane. Do wszystkich istotnych informacji, niezbędnych w codziennej pracy macie Państwo dostęp w sposób intuicyjny, szybki i jasny. Sami, przy pomocy paru kliknięć myszką, tworzycie Państwo tabele podobne do Excel, uzupełniając je ważnymi informacjami, zdjęciami oraz plikami PDF.

Ważne funkcje programu Microsoft Access 2016:

Zarządzajcie Państwo bazami danych dowolnego rodzaju: od projektów, poprzez listy zadań, książki adresowe aż do ewidencji aktywów, czy śledzenia zapasów towaru. Korzystajcie Państwo z różnych funkcji programu MS Access 2016, które znacie z innych programów Office. Dzielcie się całymi bazami danych i współpracujcie nad dokumentami z kolegami poprzez Office365 i za pośrednictwem połączenia SharePoint. Generujcie w ciągu kilku sekund odpowiednie typy baz danych, dzięki integracji nowych typów szablonów, które obejmują większość aplikacji. Importujcie do programu bazy danych istniejące rejestry: zdjęcia, pliki PDF, dokumenty Excel,dane SQL oraz inne. Używajcie Państwo Access 2016 do tworzenia krótkich podsumowań jak i rozległych raportów z codziennej pracy z Waszymi bazami daych.

Indywidualne aplikacje Web-Access-App MS Access 2016

jeśli pracujecie Państwo wspólnie z kolegami, przy pomocy Access 2016 możecie bardzo łatwo tworzyć wydajne Web-Access-Apps: Kompletne struktury baz danych i wszystkie niezbedne formularze potrzebne do przetwarzania danych sa równień tutaj zintegrowane. Ten Apps funkcjonuje przy współpracy z dowolnie wybraną przeglądarka, nawet jesli Office Access 2016 nie jest na urządzeniu odbiorcy zainstalowany.

Microsoft Access dokonuje to poprzez połączenie z Office 365 i/lub SharePoint, dzięki czemu wraz z kolegami możecie Państwo pracować nad bazą danych. Ponieważ Access 2016 zapewnia taki sam interfejs użytkownika, jak inne aplikacje pakietu serii Office-2016, istnieje możliwość utworzenia nowej bazy danych w ciągu kilku minut. Chcielibyście Państwo umieścić istniejącą bazę danych w programie Microsoft Access 2016? Ten program bazy danych, dokładnie w tym celu stworzony, pozwala na import dokumentów Excel lub baz danych SQL.

Ms Access 2016 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa  Windows 
System operacyjny
  • Windows 7 albo wyżej
  • Windows 10 Server
  • Windows Server 2012 R2
  • Windows Server 2008 R2
  • Windows Server 2012
Procesor  86- lub x64-bitowy prozesor z 1 gigaherc (GHz) lub szybszy oraz SSE2
Pamięć RAM  1 GB dla 32-bit lub 2 GB dla 64-bit
Miejsce na dysku twardym  3 GB wolnej pamiąci na dysku
Karta graficzna  Dla optymalnej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX 10
Karta dźwiękowa  /

Dodatkowe wymagania systemowe:

Dla funkcji internetowych wymagany jest dostęp do internetu.

Wymagane jest posiadanie konta na Microsoft.

Linki przekierowujące do "Microsoft Access 2016"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Access 2016 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat