Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Access 2019

Microsoft Access 2019
Artykuł ten nie jest obecnie dostępny!
439,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100520-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Najnowsza wersja programu bazy danych Access firmy Microsoft to wydajne narzędzie, przydatne...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Access 2019"

Najnowsza wersja programu bazy danych Access firmy Microsoft to wydajne narzędzie, przydatne zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i w przedsiębiorstwach. Bez względu na to, czy chodzi o prywatną bazę danych czy skomplikowany system bazy danych, Microsoft Access 2019 oferuje wszystko, czego wymaga płynna i wygodna praca na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych. 

W porównaniu z poprzednią wersją, Microsoft Access 2016, firma z Redmond położyła większy nacisk na łatwość obsługi. Nowa wersja wyróżnia się zatem nie tylko wyraźnie uporządkowaną wstążką, ale także możliwością dostosowania całego interfejsu do własnych potrzeb. 

Proste importowanie danych i efektywne zarządzanie bazą danych
Dzięki dużej liczbie kreatorów nawet początkujący użytkownik szybko opanuje obsługę programu Access 2019 i będzie potrafił skorzystać z dopracowanych szablonów zarządzania projektem, towarami, zadaniami lub danymi kontaktowymi. Także zewnętrzne dane, jak PDF i obrazy, można w mgnieniu oka zintegrować z bazą danych za pomocą przejrzystych menu. 

Również importowanie danych z dokumentów Excel lub zewnętrznych baz danych SQL odbywa się bezboleśnie dzięki sprawdzonemu interfejsowi Office. Specjaliści od baz danych mogą ponadto tworzyć skomplikowane bazy danych dokładnie według własnych pomysłów. Przydatną funkcją programu Access 2019 jest także koordynacja współpracy nad bazą danych na platformie SharePoint lub poprzez połączenie z usługą Office 365. Poprzez Salesforce Data Connector można w bardzo prosty sposób importować dane z dowolnego źródłowego systemu kadrowego.

Rozwijanie aplikacji bazy danych bez specjalistycznej wiedzy
Microsoft Access 2019 jest nie tylko programem bazy danych. Program ten umożliwia użytkownikom rozwijanie własnych, opartych na bazie danych aplikacji na urządzenia przenośne. Jest to najprostszy sposób udostępnienia pracownikom danych poprzez SharePoint, nawet jeśli w swoim miejscu pracy nie mają w ogóle dostępu do programu Microsoft Access. Dzięki rozbudowanym kreatorom można to zrobić, nie znając się wcale na programowaniu.

Nowy model sterowania wykresami
W porównaniu z wersją Access 2016 nowy pakiet oprogramowania z 2019 r. jest znacznie bardziej rozbudowany i zawiera wszystkie małe nowości z ostatnich lat, a także kilka innych interesujących funkcji. Warto m.in. wspomnieć o zoptymalizowanej obsłudze za pomocą rysika we wszystkich programach pakietu Office 2019. To z kolei sprawia, że ich obsługa na urządzeniach Microsoft Surface staje się znacznie bardziej intuicyjna, chociażby z powodu lepszego wykrywania siły nacisku.

Kolejną ważną techniczną nowością najnowszej wersji programu Microsoft Access jest technologia „Modern Charts”, która zdecydowanie unowocześnia sterowanie wykresami i ułatwia ich obsługę projektantowi. Z „Modern Charts” można w wersji 2019 korzystać także w formularzach ciągłych, co w przypadku obowiązującego dotychczas rozwiązania opartego na ActiveX nie było możliwe.

Platforma Windows 10
Procesor Procesor min. 1 GHz, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) — zalecany znacznie szybszy
Pamięć robocza Co najmniej 2 GB RAM (architektura 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (architektura 32-bitowa / 64-bitowa)
Karta graficzna Karta graficzna DirectX 9 (co najmniej) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna zgodna z DirectX 10 (zalecana)
Karta dźwiękowa Bez znaczenia
Dysk twardy Co najmniej dysk twardy 16 GB jako instalacyjny (architektura 32-bitowa), dysk twardy 20 GB (architektura 64-bitowa)
Ekran 800 x 600 pikseli (co najmniej)
Napęd optyczny Napęd DVD (do instalacji z płyty DVD)
Linki przekierowujące do "Microsoft Access 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Access 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat