Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Excel 2019

Microsoft Excel 2019
439,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100525-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
W nowej wersji arkusza kalkulacyjnego Excel firma Microsoft ponownie oferuje wydajny program,...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Excel 2019"

W nowej wersji arkusza kalkulacyjnego Excel firma Microsoft ponownie oferuje wydajny program, który jest nieodzowny dla przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i prywatnych użytkowników. Jeszcze nigdy efektywne przetwarzanie olbrzymich ilości danych i analizowanie ich na rozmaite sposoby za pomocą bogatej palety narzędzi nie było tak łatwe. W porównaniu z wersją Microsoft Excel 2016 ulepszono znacznie intuicyjną obsługę, porządkując m.in. interfejs wstążkowy pod kątem jak najbardziej płynnego przebiegu pracy. 

Dużym ułatwieniem dla użytkowników programu Microsoft Excel 2019 jest też to, że jest on w stanie sam z siebie dostosowywać się do ich osobistych zwyczajów, co znacznie przyspiesza nawigację. Ponadto użytkownicy nie są zdani wyłącznie na fabryczny interfejs użytkownika, lecz mogą go sobie w wielu aspektach zmodyfikować zależnie od własnych potrzeb lub po prostu pozostać przy dobrze im znanym interfejsie wstążkowym z programu Excel 2016. Uzupełnieniem intuicyjnej obsługi jest szerszy zakres obsługi sterowania rysikiem na urządzeniach Microsoft Surface oraz innych urządzeniach wyposażonych w ekran dotykowy. 

Automatyczna generowanie wizualizacji danych
Wizualna prezentacja złożonych danych jest bardzo ważną techniką analityczną w czasach Big Data. Również nowa wersja programu Excel idzie dalej właśnie w tym kierunku, aby ułatwić dostęp do informacji w odpowiednim kontekście, i poszerza zakres możliwości korzystania z wykresów i wizualnych metod oceny. Ponadto oprogramowanie analizuje tabele i wykresy za pomocą funkcji „Insights”, aby uwydatnić najbardziej interesujące w danym kontekście dane i ułatwić dostrzeżenie znaczących zmian oraz rozpoznawanie wyraźnych tendencji w zestawach danych. Nowe typy wykresów zapewniają dodatkowe opcje prezentacji i większą gęstość informacji na mniejszej przestrzeni.

Model Machine Learning w programie Excel 2019
Coraz większe ilości danych wymagają coraz wydajniejszych narzędzi analitycznych. Wiedząc o tym zapotrzebowaniu, firma Microsoft wyposażyła swój najnowszy produkt z rodziny Excel w technologie Machine Learning. Te algorytmy są w stanie nie tylko rozpoznawać jednoznaczne wzorce, ale także w inteligentny sposób je przetwarzać. Ponadto Excel ma już możliwość importowania nowoczesnych algorytmów Machine Learning i stosowania ich w obrębie oprogramowania, co otwiera drogę do korzystania ze sztucznej inteligencji.

Zintegrowane dane Live poprzez API Bing firmy Microsoft
Obecna wersja programu Excel jest także bardziej otwarta na współpracę z siecią. W szczegółach odpowiada za integracja z interfejsem programowania (API) własnej wyszukiwarki firmy Microsoft, Bing. Dzięki temu w programie Excel 2019 można wzbogacać określone serie danych dodatkowymi danymi. Za pomocą szczegółowych poleceń można wykonywać jeszcze bardziej skomplikowane obliczenia niż dotąd, co będzie przydatne zwłaszcza dla profesjonalnych użytkowników.

Platforma Windows 10
Procesor Procesor min. 1 GHz, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) — zalecany znacznie szybszy
Pamięć robocza Co najmniej 2 GB RAM (architektura 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (architektura 32-bitowa / 64-bitowa)
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX 9 (co najmniej) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna zgodna z DirectX 10 (zalecana)
Karta dźwiękowa Bez znaczenia
Dysk twardy Co najmniej dysk twardy 16 GB jako instalacyjny (architektura 32-bitowa), dysk twardy 20 GB (architektura 64-bitowa)
Ekran 800 x 600 pikseli (co najmniej)
Napęd optyczny Napęd DVD (do instalacji z płyty DVD)
Linki przekierowujące do "Microsoft Excel 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Excel 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat