Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Outlook 2016

Microsoft Outlook 2016
369,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100041-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Microsoft Outlook 2016 to najlepszy i najczęsciej wykorzystywany program obsługujący pocztę...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2016"

Microsoft Outlook 2016 to najlepszy i najczęsciej wykorzystywany program obsługujący pocztę e-mail w systemie Windows. Program umożliwia i pomaga w wysyłaniu i otrzymywaniu wiadomosci. MS Outlook 2016 daje możliwość korzystania z kilku kont jednocześnie oraz pozwala na zarządzanie kalendarzem i adresami. Szczególnie przy dużej ilości wiadomości Outlook wykazuje dużą przydatność.

Terminy, e-maile łatwe zarządzanie na co dzień

Outlook 2016 służy jako centrum zarządzania w Twoim życiu zawodowym lub osobistym. Ustalanie terminów, zbieranie informacji kontaktowych ważnych osób, planowanie listy zadań. Program przypomni o ważnych terminach i zadaniach, które są do zrobienia. MS Outlook 2016 można zsynchroniować rownież na wielu różnych urządzeniach, dzięki czemu do informacji dostępnych na przyklad na Smartphonie będzie można mieć dostęp również na Państwa komputerze.

Jednocześnie Microsoft Outlook 2016 jest programem, który bardzo ułatwia radzenie sobie z Państwa pocztą. Rozbudowane funkcje filtrowania i wyszukiwana zapewniają możliwość szybkiego dostępu do ważnych wiadomości i do ich załączników. Zapisywanie projektów i wyświetlanie załączników z funkcji podglądu bez konieczności ich pobierania. Program informuje automatycznie o otrzymaniu nowej wiadomości, dzięki czemu można natychmiast reagować.

Microsoft Outlook 2016 umożliwia Państwu oddzielanie wcześniej otrzymanych wiadomości e-mail od nieprzeczytanych, co daje szybki dostęp do ważnych wiadomości. Dzięki funkcji Drag & Drop z łatwościa przeniesiecie Państwo e-maile do innego folderu. Aktywacja interfejsu dotykowego umożliwia Państwu korzystanie z programu Office 2016 Outlook na tablecie lub notebooku, jak to Państwo znacie dotychczas.

Nowe funkcje Microsoft Outlook 2016

 • W programie Office 2016 Outlook istnieje możliwość połączenia swojego konta z Facebook lub podobnymi serwisami społecznościowymi, dzięki czemu macie Państwo natychmiastowy dostęp do swoich znajomych w sieciach społecznościowych.
 • Łatwy dostęp do książki adresowej i kalendarza umożliwia szybkie wyszukanie informacji o osobach, numerów telefonów i adresów e-mail.
 • Zapomnieliscie Państwo załącznik e-mail? MS Outlook 2016 ostrzega przed wysłaniem wiadomości, w zwiazku z tym ułatwia za wczasu skorygować swój bląd.
 • Office 2016 Outlook jest kompatybilny z urządzeniami obsługiwanymi poprzez interfejs dotykowy, opcję tą można aktywować w razie potrzeby. Dzięki temu możliwe jest wygodne kontrolowanie wielu ważnych funkcji w urządzeniach typu tablet, bez konieczności korzystania z myszki lub klawiatury. 

Rozwiązanie dla prywatnych i profesjonalnych użytkowników

Zakup produktu Microsoft Outlook 2016 upoważnia Państwa do instalowania go na dokładnie jednym urządzeniu. Produkt przeznaczony jest zarówno dla użytkowników domowych, którzy chcą wnieść więcej porządku i struktury w ich codziennym życiu, jak również dla użytkowników profesjonalnych. Przedsiębiorcy, przedstawiciele wolnych zawodów, pracujący na wlasny rachunek, wszyscy ci czerpią ogromne korzyści z zalet programu Outlook 2016.

Ponieważ MS Outlook 2016 różni się od swojego poprzednika tylko częściowo, umożliwi to Państwu łatwe opanowanie programu. Program jest rownież kompatybilny z nowym systemem Windows 10 oraz zawiera wszystkie aktualizacje publikowane przez Microsoft. 

Ms Outlook 2016 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa  Windows 
System operacyjny
 • Windows 7 albo wyżej
 • Windows 10 Server
 • Windows Server 2012 R2
 • Windows Server 2008 R2
 • Windows Server 2012
Procesor  86- lub x64-bitowy prozesor z 1 gigaherc (GHz) lub szybszy oraz SSE2
Pamięć RAM  1 GB dla 32-bit lub 2 GB dla 64-bit
Miejsce na dysku twardym  3 GB wolnej pamiąci na dysku
Karta graficzna  Dla optymalnej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX 10
Karta dźwiękowa  /

Dodatkowe wymagania systemowe:

Dla funkcji internetowych wymagany jest dostęp do internetu.

Wymagane jest posiadanie konta na Microsoft.

Linki przekierowujące do "Microsoft Outlook 2016"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Outlook 2016 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat