Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Outlook 2019

Microsoft Outlook 2019
Artykuł ten nie jest obecnie dostępny!
439,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100521-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
W wersji Outlook 2019 firma z Redmond oferuje wydajny pakiet oprogramowania, który...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2019"

W wersji Outlook 2019 firma z Redmond oferuje wydajny pakiet oprogramowania, który zawiera wiele interesujących nowości w porównaniu z wersją Outlook 2016. Podstawowym przeznaczeniem programu pozostaje jednak niezawodne wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail, a także możliwość wygodnego powiązania wielu kont i zarządzania nimi. 

Program Microsoft Outlook umożliwia ponadto użytkownikom tworzenie struktury folderów i list zadań, zarządzanie książkami adresowymi i organizowanie terminów w obszernym kalendarzu. Dzięki synchronizacji między różnymi urządzeniami końcowymi informacje są dostępne także na smartfonie lub notebooku zawsze wtedy, gdy są potrzebne. 


Przydatne nowości w programie Microsoft Outlook 2019
Komunikację ułatwiają ponadto rozszerzone funkcje organizacyjne, w tym m.in. możliwość sprawdzenia, ile kontaktów odpowiedziało już na zaproszenie. Równie praktyczną rzeczą jest nowe ostrzeżenie UDW, które pilnuje, aby użytkownik nieumyślnie nie wysłał odpowiedzi na otrzymaną wiadomość e-mail do wszystkich jej adresatów. Na podstawie tzw. „Bill Reminder” program Microsoft Outlook rozpoznaje ponadto skutecznie otrzymane rachunki i wprowadza terminy ich płatności w kalendarzu, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo ich przegapienia. Funkcja „Bill Reminder” jest przydatna szczególnie dla małych przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność gospodarczą.


Personalizowany interfejs użytkownika
W ramach renowacji swojego programu e-mail firma Microsoft generalnie zmodyfikowała i uporządkowała znany z poprzedniej wersji interfejs wstążkowy. Użytkownicy obecnej wersji mają zatem do wyboru tradycyjny interfejs i interfejs zredukowany na paska menu. Ponadto użytkownicy programu Microsoft Outlook 2019 mogą dowolnie dostosować zarówno elementy sterujące paska menu na górnej krawędzi ekranu, jak i elementy paska nawigacyjnego na lewej krawędzi ekranu. 


Lepsza ochrona przed wirusami i phishingiem
Zajęto się także kwestią bezpieczeństwa, przede wszystkim wyposażając obecną wersję programu Outlook w nową usługę Safe Link. Pozwala ona z jednej strony na znacznie lepszy podgląd osadzonych łączy, a z drugiej na filtrowanie w tle w czasie rzeczywistym łączy wirusów i phishingu.


Dodatkowe nowości do iOS
Pewne dodatkowe ulepszenia zostały wprowadzone w wersji Microsoft Outlook do systemu iOS. Należy do nich integracja funkcji Machine Learning z systemem kalendarza. Umożliwiają one w programie Microsoft Outlook 2019 poprzez analizę lokalizacji użytkownika i liczby uczestników zdarzenia przykładowo automatyczne zaproponowanie miejsca na spotkanie.

Platforma Windows 10
Procesor Procesor min. 1 GHz, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) — zalecany znacznie szybszy
Pamięć robocza Co najmniej 2 GB RAM (architektura 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (architektura 32-bitowa / 64-bitowa)
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX 9 (co najmniej) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna zgodna z DirectX 10 (zalecana)
Karta dźwiękowa Bez znaczenia
Dysk twardy Co najmniej dysk twardy 16 GB jako instalacyjny (architektura 32-bitowa), dysk twardy 20 GB (architektura 64-bitowa)
Ekran 800 x 600 pikseli (co najmniej)
Napęd optyczny Napęd DVD (do instalacji z płyty DVD)
Linki przekierowujące do "Microsoft Outlook 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Outlook 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat