Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft PowerPoint 2019

Microsoft PowerPoint 2019
Artykuł ten nie jest obecnie dostępny!
439,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100524-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
PowerPoint 2019 to najbardziej aktualna wersja powszechnie stosowanego programu do...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft PowerPoint 2019"

PowerPoint 2019 to najbardziej aktualna wersja powszechnie stosowanego programu do tworzenia prezentacji PowerPoint, który jest niezastąpiony w szkołach, na uniwersytetach i w firmach. Nowy schowek, który nie jest już obsługiwany przez Microsoft w starszych systemach operacyjnych Windows takich jak Windows 7 i Windows 8.1, umożliwia tworzenie profesjonalnych prezentacji do celów prywatnych i biznesowych. Dzięki obszernej bibliotece szablonów i animacji oprogramowanie umożliwia projektowanie atrakcyjnych slajdów, które podkreślają prezentowane wypowiedzi i zapadają w pamięć publiczności.

Profesjonalne prezentacje z nowymi animacjami
Jedną z największych nowości, którą Microsoft wprowadził do najnowszej wersji programu PowerPoint, jest funkcja przejścia typu „Płynna zmiana”. Nowe, kompleksowe przejścia umożliwiają umiejętne rozluźnienie atmosfery prezentacji i łatwe przedstawienie nawet najbardziej skomplikowanych treści. Oprócz funkcji przybliżania slajdów w prezentacji dodano także nowe symbole wraz z modelami 3D i SVG, których wstawianie i zarządzanie jest teraz jeszcze łatwiejsze. 

Prosta i intuicyjna obsługa
Intuicyjna obsługa zawsze była jedną z najważniejszych zalet Microsoft PowerPoint. Także w obecnej wersji raz jeszcze zmodyfikowano nawigację poprzedniej edycji, PowerPoint 2016, i ulepszono ją pod kilkoma względami. Przede wszystkim został uproszczony interfejs użytkownika, który od wersji Microsoft Office 2007 ma postać wstążki. W PowerPoint 2019 firma Microsoft ograniczała funkcje wyświetlane w interfejsie do dokładnie tych narzędzi, które są najczęściej stosowane, co sprawia, że obsługa jest szybsza i bardziej przejrzysta.

Jednak w wersji 2019 użytkownicy Microsoft PowerPoint mogą także włączyć interfejs z poprzedniej wersji lub ustawić go według własnych preferencji. Ale to jeszcze nie koniec nowości. Wiele zmienia się w PowerPoint także pod względem obsługi rysika. Konkretnie chodzi tu o integrację czułości nacisku rysików, co ułatwia obsługę na urządzeniach mobilnych takich jak Microsoft Surface.

Brak konieczności wykupienia abonamentu w Microsoft PowerPoint 2019 
Wraz z publikacją wersji PowerPoint 2019 producent oprogramowania z Redmond spełnia wymagania wielu klientów biznesowych, którzy obsługują oprogramowanie do tworzenia prezentacji oraz inne aplikacje biurowe na lokalnych komputerach, bez konieczności korzystania z chmury. Dlatego w obecnej wersji PowerPoint wystarczy wykupić jednorazową licencję na jedno stanowisko pracy, która nie ma ograniczeń czasowych ani ograniczeń w zakresie funkcji. Microsoft PowerPoint staje się więc idealnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych, freelancerów oraz pracowników małych firm, którzy nie mogą korzystać z koncepcji Office 365.

Platforma Windows 10
Procesor Procesor przynajmniej z 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) – zalecany znacznie szybszy
Pamięć główna Przynajmniej 2 GB RAM 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (32-bitowa / 64-bitowa)
Karta graficzna Karta graficzna DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Przynajmniej 16 GB miejsca na dysku twardym (32-bitowy), 20 GB miejsca na dysku twardym (64-bitowy)
Ekran 800 x 600 pikseli (minimalnie)
Napęd optyczny Napęd DVD (do instalacji z DVD)
Linki przekierowujące do "Microsoft PowerPoint 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft PowerPoint 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat