Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Project 2010 Professional

1 069,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100029-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Microsoft Project 2010 Professional jest idealnym rozwiązaniem dla firm i wymagających...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Project 2010 Professional"

Microsoft Project 2010 Professional jest idealnym rozwiązaniem dla firm i wymagających użytkowników domowych, pragnących planować i wdrażać swoje projekty. Oprogramowanie do zarządzania projektami pozwala Państwu kontrolować czas trwania procesów, zarządzanie zasobami, podział zespołów pracowniczych oraz nadzorować wszystkie aspekty projektu. Korzystanie z MS Project Professional 2010 umożliwia jednoczesną współpracę z kolegami, powodując że jest ona znacznie uproszczona.

Wymagające projektowanie w firmach z Project 2010 Professional

Dzięki korzystaniu z Microsoft Project Professional 2010 uzyskacie Państwo możliwość wdrożenia  zarówno krótkich projektów, jak i strategii długoterminowych, w sposób wyraźny, szybki i bez błędow. MS Project Professional 2010 pozwala określić czas trwania poszczególnych etapów, liczbę pracowników oraz wielkość zasobów potrzebnych do realizacji projektu. Takie i podobne procesy możecie przeprowadzić Państwo z oprogramowaniem do zarządzania projektami, w ciągu zaledwie kilku kliknięć myszką, ponieważ wiele funkcji związanych z projektem jest zautomatyzowanych.

Wszystkie te kroki odbywają się w interfejsie użytkownika, który niczym nie różni się wizualnie od innych produktów z serii Office 2010. Dziąki inteligentnym zakładkom w Microsoft Project 2010 Professional otrzymacie Państwo szybki dostęp do funkcji, które często używacie w swoich projektach. Poprawcie wizualnie Wasz projekt za pomocą nowych efektów, nowej palety kolorów i podobnych narzędzi do projektowania, aby ukazać go z jak najlepszej strony. 

Ważne funkcje w MS Project Professional 2010:

 • Terminy, zasoby, personel. Project 2010 Professional przygotowuje realizację projektu wyraźnie i zrozumiale.
 • Używajcie Państwo SharePoint Server, aby udostępniać i jednocześnie pracować nad swoimi projektami z innymi pracownikami.
 • Korzystajcie Państwo z ułatwienia polegającego na tym, że do startu można użyć znanego interfejsu pakietu Office w programie Microsoft Project Professional 2010
 • Używajcie do realizacji swego projektu aktualnych kolorów, stylów i efektów czcionek, 
 • Zaufajcie zautomatyzowanym procesom pracy, które odciążą Was i przyspieszą otrzymanie wyników.
 • Odegrajcie zaplanowane scenariusze z oprogramowaniem do zarządzania, aby zobaczyć, czy Państwa pomysl jest na prawdę możliwy, bez koniecznosci inwestycji w realną sytuację.

Kompleksowe zarządzanie projektem dla zespołu w Microsoft Project Professional 2010

Przestawienie się na MS Project Professional 2010 umożliwia, w porównaniu do wersji standardowej, podłączenie się  bez dodatkowej drogi, bezpośrednio z serverem. Publikujecie Państwo przykładowo listę zadań lub aktualizacji w programie Microsoft Project 2010 Professional na Share Point, tak by pracownicy mogli uzyskać natychmiastowy dostęp do zmiany. Oprócz tego program umożliwia również zarządzanie projektami w wersji profesionalnej, oraz odegrania scenariuszy, jednocześnie wyłanczając niektóre operacje.

Podczas zarządzania większymi zespolami, Project 2010 Professional pomaga Państwu  przy pomocy opcji Drag&Drop,  szybciej przydzielać pojedynczych pracowników. Przeciągnijcie Państwo kolegów i inne zasoby w Microsoft Project Professional 2010 do zadanej operacji a oprogramowanie do zarzadzania projektami automatycznie aktualizuje caly projekt. Z tego powodu MS Project Professional 2010 jest odpowiedni zarówno do zarządzania małych zespołów, jak i dużych, złożonych grup, które wspólnie pracuja nad przyszłoscia firmy.

Uwaga: Microsoft Project Professional 2010 nie jest kompatybilny z Microsoft Office 2016!

Ms Project Professional 2010 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny

Edycja 32-Bit obsługiwane są przez: Windows XP z Service Pack (SP) 3, Windows Server 2003 SP2, MSXML 6.0.

Edycje zarówno 32-Bit jak i 64-Bit obsługiwane są przez: Windows Vista mit SP1, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Terminal Server, Windows on Windows (WOW) (umożliwia instalacje wersji 32-Bit programu na 64-Bit-systemy operacyjne, za wyjątkiem Windows Server 2003 64-Bit i Windows XP 64-Bit).

nie obsługuje edycji: Windows Server 2003 64-Bit, Windows XP 64-Bit

Procesor 700-MHz lub więcej
Pamięć RAM 512 MB RAM lub więcej
Miejsce na dysku twardym 2 GB wolnej pamięci
Karta graficzna Monitor z rozdzielczością 1.024 × 768 lub wyżej
Karta dźwiękowa brak wymagań
Linki przekierowujące do "Microsoft Project 2010 Professional"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Project 2010 Professional - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat