Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Project 2013 Professional

1 479,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100031-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Microsoft Project Professional 2013 jest optymalnym oprogramowaniem do planowania projektów i...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Project 2013 Professional"

Microsoft Project Professional 2013 jest optymalnym oprogramowaniem do planowania projektów i realizacji tych projektów w przedsiębiorstwie. Z MS Project Professional 2013 definiujecie Państwo długotermionowe projekty, rozdzielacie pracowników, zarządzacie zasobami i przedstawiacie swoje wyniki w postaci różnych wariantów diagramów. Microsoft Project 2013 Professional, pozwala Państwu w firmie, bardzo intuicyjnie i jednocześnie wydajnie, koordynować wszelkiego rodzaju projekty.

Precyzujcie Państwo swoje projekty z Microsoft Project Professional 2013

Z MS Project 2013 Pro tworzycie Państwo swoje projekty na podstawie wybranych przez siebie szablonów. W ramach każdego pojedynczego projektu, menedżer programu pozwala na planowanie przebiegu całego procesu, wyznaczanie kolejnych kamieni milowych zadania i określanie celow koncowych. Dzięki Microsoft Project 2013 Professional lepiej zorientujecie się Państwo w jakiej zależnosci od siebie pozostają różne procesy i które z nich mają największy wpływ na końcowy wynik projektu. Szczegolnie rozległe i słabo czytelne projekty, MS Project 2013 Pro upraszcza i czyni zrozumiałymi.

Wykorzystujcie Państwo również Microsoft Project 2013 Professional, w celu przekazywania swoim pracownikom, szczegółów dotyczących Waszych swoich projektów. Dzięki połączeniu z serwerami Exchange lub SharePoint, macie możliwość w jasny i przejrzysty sposób udostępniać Wasze projekty całemu przedsiębiorstwu. Mocna strona tej profesjonalnej edycji menagera jest możliwość centralnego zarządzania wieloma projektami na raz, ogólnego planowania zasobów oraz dostęp poprzez sieć internetową.

Ważne funkcje w programie Microsoft Project Professional 2013:

 • Zarządzajcie Państwo dużymi projektami poprzez serwery Exchange i SharePoint i dzielcie się wynikami ze swoimi pracownikami.
 • Skorzystajcie z automatycznych procesów do wychwytywania konfliktów poprzez MS Project 2013 Pro, aby móc rozwiązywać je sprawniej i szybciej.
 • Koszty, podział zadań dla pracowników, zapasy i czas realizacji: wszystkie te kluczowe dane, dzięki MS Project Professional 2013, przedstawione są na wykresie Gantta, w przejrzysty i szczegółowy sposób.
 • Znany z innych produktów interfejs użytkownika, umożliwia Państwu na szybkie opanowanie wszystkich funkcji programu Microsoft Project 2013 Professional.
 • Zastosujcie Państwo ulubione, gotowe juz szablony i wzory zarządzania projektami, tak aby nadać im innowacyjny i atrakcyjny wygląd i z łatwościa przekonać innych współpracowników do swoich idei.
 • Wszystkie procesy w Project 2013 Professional sa tak zaprojektowane, by współdziałały ze soba automatycznie i aby cykliczne przebiegi nie potrzebowaly ręcznego sterowania. 

Wydajne oprogramowanie do zarządzania projektami i dobrze znany interfejs

Również MS Project 2013 Pro wykorzystuje interfejs, który znany jest już z innych produktów. Dlatego, dzięki Microsoft Project 2013 Professional, zarządzacie teraz Państwo nawet bardzo rozległymi projektami, niezwykle intuicyjne i z dużym wyczuciem. Menu pokazuje tylko te funkcje , które aktualnie są dla projektu istotne. Ponieważ liczne procesy w Project 2013 Professional odbywają się automatycznie, oszczędza to Państwu znaczną ilość czasu. Microsoft Project 2013 Professional automatycznie zgłasza Państwu powstające konflikty, dlatego możecie natychmiast reagować i znajdować możliwe rozwiązania.

W Project Professional 2013 wszystkie istotne kryteria projektu macie Państwo pod kontrolą. Monitorujecie koszty projektu, jak również czas jego wykonania. Definiujecie w Microsoft Project Professional 2013 dodatkowe inwestycje, które potrzebne są do realizacji Waszych wizji. Wszystkie informacje będą w Microsoft Project 2013 Professional, ze sobą zintegrowane tak, by jak najszybciej ustalić, czy projekt jest wykonalny, czy nie.

Uwaga: Microsoft Project Professional 2013 nie jest kompatybilny z Microsoft Office 2016!

Ms Project Professional 2013 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny

Produkty 32-Bit Office 2013 są obsługiwane przez następujące systemy operacyjne Windows:

 • Windows 7 (32 Bit oder 64 Bit)
 • Windows 8 (32 Bit oder 64 Bit)
 • Windows 8.1 (32 Bit oder 64 Bit)
 • Windows Server 2008 R2 (64 Bit)*
 • Windows Server 2012 (64 Bit)**

Produkty 64-Bit Office 2013 są obsługiwane przez następujące systemy operacyjne Windows:

 • Windows 7 (64 Bit)
 • Windows 8 (64 Bit)
 • Windows 8.1 (64 Bit)
 • Windows Server 2008 R2 (64 Bit)*
 • Windows Server 2012 (64 Bit)**

*Windows Server 2008 R2 jest dostępny tylko w architekturze 64-Bit

**Windows Server 2012 jest dostępny tylko w architekturze 64-Bit

Procesor x86- lub x64-Prozessor z przynajmniej 1 Gigahertz (GHz) oraz SSE2
Pamięć RAM 1 Gigabyte (GB) RAM (32 Bit); 2 Gigabyte (GB) RAM (64 Bit)
Miejsce na dysku twardym 3,0 Gigabyte (GB) wolnej pamięci
Karta graficzna Do prawidłowej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX10 z rozdzielczością przynajmniej 1024 x 576
Karta dźwiękowa brak wymagań
Linki przekierowujące do "Microsoft Project 2013 Professional"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Project 2013 Professional - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat