Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Project 2010 Standard

Microsoft Project 2010 Standard
989,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100028-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Dzięki Microsoft Project Standard 2010 macie Państwo zawsze wgląd we wszystkie projekty w Waszej...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Project 2010 Standard"

Dzięki Microsoft Project Standard 2010 macie Państwo zawsze wgląd we wszystkie projekty w Waszej firme. Zarządzacie i tworzycie nowe projekty, organizujecie spotkania i przypisujecie pracowników w ramach Project Standard 2010, poszczególnym zadaniom. Przy pomocy MS Project Standard 2010, dzięki ulepszonemu paskowi menu, można łatwiej niż kiedykolwiek mieć dostęp do ważnych poleceń, co z kolei umożliwia na szybszą, łatwiejszą i bardziej efektywną integracje nowych projektów.

Wydajne zarzadzanie projektami przez Microsoft Project 2010 Standard

Project Standard 2010 umożliwia Państwu realizację nowych projektów prawie automatycznie. Postawcie daty terminów, zakończenia i dodawajcie podpunkty w Waszym projekcie. Krok po kroku dołanczajcie potrzebnych pracowników, potrzebne zasoby oraz zadania do MS Project 2010 Standard a wciągu kilku minut zobaczycie, jak program ożywa - od małego pomysłu do wielkiej wizji. Ten manager projektów jest przeznaczony dla samozatrudnionych,pracujących na własny rachunek oraz dla małych firm.

Większa część pracy MS Project 2010 Standard przejmuje automatycznie na siebie. Tu ustalane są wzajemnie zależne od siebie terminy. Office Project 2010 Standard ostrzeże Państwa przed możliwym konfliktami, wynikającymi z dostaw zasobów lub terminów wykonania oraz natychmiast zaproponuje rozwiązania. Importowanie istniejących już danych z programów Word i Exel do Project 2010 Standard, zaoszczędzi Państwu wiele pracy. Kompleksowe projekty, rozciągające się przez dłuższy okres, zostaną przedstawione na nowej osi czasu w obrazowy i zrozumiały sposób.

Ważne funkcje w Microsoft Project Standard 2010

 • Zastosowanie Project Standard 2010 w celu ustalenia zależności terminów i zasobów, tworzy w ciagu niewielu minut złożone projekty.
 • Poprawiony design: jeśli pracujecie Państwo już z produktami Office 2010, będzie Wam niezwykle łatwo zintegrować Project 2010 Standard w swojej codziennej pracy.
 • Automatyczne ostrzeżenia o nakładających się wzajemnie terminach pomoga Państwu w organizacji pracy w ramach Microsoft Project Standard 2010.
 • Nowe style, kolory i efekty sprawiają, że używając tego programu, przedstawiacie Państwo swój projekt nowocześnie i atrakcyjnie.
 • Importowanie  danych z dokumentów Excel do MS Project 2010 Standard w celu zintegorowania istniejących wiadomości, odbywa się bez dodatkowego wysiłku.

Tworzenie projektów kontekstowych z Project 2010 Standard

Po raz pierwszy w historii do programu MS Project 2010 Standard został wprowadzony pasek menu, który Microsoft wykorzystuje już do innych programów, odkąd wprowadzono Office 2007. W ramach projektu, daje to szybszy i znacznie bardziej intuicyjny dostęp do naprawdę istotnych funkcji. Ponieważ szata graficzna nie różni się prawie niczym od innych programów Office z serii 2010, dlatego możecie Państwo od razu wygodnie i komfortowo pracować z Microsoft Project Standard 2010. 

Istotne jest to, że Project 2010 zapewnia Państwu wizualnie atrakcyjne przedstawienie informacji, które osiągnięto dzięki wprowadzeniu rozszerzonej palety kolorów, nowoczesnych efektów tekstowych, itp. Zaznaczcie Państwo w Project Standard 2010 najważniejsze kamienie milowe waszego projektu, wykorzystując odpowiednie efekty graficzne, a spowoduje to, że realizacja jego znacznie przyspieszy. Zarządzacie może Państwo dużymi zespołami ludzi? Dopasujcie im kolory w  MS Project Standard 2010 a z łatwoscią przypiszecie ich do  poszczególnych zadań, a to wszystko dzięki wykorzystaniu funkcji Drag&Drop.

Microsoft Project 2010 Standard znacząco pomoże Państwu w planowaniu, zarządzaniu oraz przeprowadzeniu Waszego przedsięwzięcia. Pracujcie produktywniej i szybciej, krok po kroku dochodząc do zamierzonego celu.

Uwaga: Microsoft Project Standard 2010 nie jest kompatybilny z Microsoft Office 2016!

Ms Project Standard 2010 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny

Edycja 32-Bit obsługiwane są przez: Windows XP z Service Pack (SP) 3, Windows Server 2003 SP2, MSXML 6.0.

Edycje zarówno 32-Bit jak i 64-Bit obsługiwane są przez: Windows Vista mit SP1, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Terminal Server, Windows on Windows (WOW) (umożliwia instalacje wersji 32-Bit programu na 64-Bit-systemy operacyjne, za wyjątkiem Windows Server 2003 64-Bit i Windows XP 64-Bit).

nie obsługuje edycji: Windows Server 2003 64-Bit, Windows XP 64-Bit

Procesor 700-MHz lub więcej
Pamięć RAM 512 MB RAM lub więcej
Miejsce na dysku twardym 2 GB wolnej pamięci
Karta graficzna Monitor z rozdzielczością 1.024 × 768 lub wyżej
Karta dźwiękowa brak wymagań
Linki przekierowujące do "Microsoft Project 2010 Standard"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Project 2010 Standard - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat