Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Project 2016 Standard

1 819,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100032-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Project Standard 2016 umożliwia Państwu przegląd swojego projektu w każdym momencie. Rozbudowane...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Project 2016 Standard"

Project Standard 2016 umożliwia Państwu przegląd swojego projektu w każdym momencie. Rozbudowane narzędzia programu Microsoft Project Standard 2016 wspierają Was w planowaniu i realizacji wszystkich projektów i pomagają w tworzeniu dokumentacji postępów. Analizujcie stan zasobów, harmonogramy i budżety, zarządzajcie bezpiecznie i pewnie Waszymi projektami. Project 2016 Standard oferuje Państwu różnorodne możliwości mierzenia postępów i utrzymywania kontroli nad całym procesem realizacji projektu.

Wszechstronne możliwości zarządzania projektami

 • Planujcie i zarządzajcie Państwo projektami z pomocą prostych w użyciu funkcji, śledźcie na bieżąco zasoby, koszty i postępy pracy
 • Korzystajcie z najnowszych szablonów projektów dostępnych na Office.com i natychmiast wprowadzajcie je do Waszych przedsięwzięć
 • Znany z aplikacji Office interfejs, zapewnia intuicyjną nawigacje w programie
 • Komplexowe narzędzia kontrolne, takie jak raporty Burndown, czy przeglądy zasobów, pozwalają na mierzenie postępów projektów i dają możliwość wiarygodnej oceny alokacji
 • Wzajemne zależności procesów mogą być w Project Standard 2016 przedstawiane za pomocą wykresów Gantta, dzięki czemu dowiecie się Państwo, jakie procesy najbardziej przyspieszają dynamikę pracy.
 • Dzięki zastosowaniu opcji osi czasu, możliwe jest graficzne przedstawianie rownoległych procesów i terminów ich realizacji.

Dane z Microsoft Project Standard 2016 pozwalają się przenosić do innych aplikacji Office i tam swobodnie edytować, odbywa się to przy tym bez jakiejkolwiek straty na jakości elementów. To powoduje, że wszelki informacje są zawsze pod ręką i możecie ich Państwo używać do tworzenia prezentacji PowerPoint lub dokumentów Word.

Utrzymywanie wglądu w projekty

Microsoft Project Standard 2016 oferuje wiele różnych sposobów, aby skutecznie planować i zarządzać projektami. Teraz organizujecie Państwo swoje projekty niezwykle precyzyjnie i szczegółowo śledzicie wszelkie harmonogramy i alokacje zasobów. Bezpośrednio z Project 2016 Standard znajdźcie najnowsze szablony projektów na Office.com i  wprowadźcie je do przygotowanych planów projektu. Ulepszony interfejs graficzny, znany już z Office 2016,umożliwia łatwą orientacje w programie. Umieszczajcie na przejrzystym interfejsie w MS Project Standard 2016 wykazy codziennych zadań, ważne detale, przebiegi zadań i różne osie czasu. Da Wam to orientacje, którą uzyskacie przy pomocy jednego spojrzenia. Diagramy Gantta z kolei przedstawią Wam wszystkie zależności pomiędzy poszczególnymi procesami. Dzięki temu Microsoft Project 2016 Standard poinformuje Państwa dokładnie, które procesy są najbardziej krytyczne dla prawidłowego przebiegu Waszych projektów.

Monitorowanie postępów i gwarancja powodzenia

W programie Microsoft Project Standard 2016 posiadacie Państwo możliwość stałej obserwacji rozwoju projektu. Różne wskażniki pozwalają dokładnie śledzić, które operacje są niezbędne dla osiągnięcia celów projektu. Twórzcie regularnie prezentacje z Project 2016 Standard, umożliwiając w ten sposób całemu zespołowi wgląd w poszczególne fazy projektu, rentowność, rozkład zasobów i inne ważne elementy projektu. Oprogramowanie do zarządzania projektami pozwala Państwu przedstawić wszystkie kluczowe dane dotyczące projektu na osi czasu w formie graficznej. Sprawdzajcie postępy na podstawie przygotowywanych raportów Burndown i udostępniajcie wyniki współpracownikom dzięki funkcjom programu MS Project Standard 2016. Daje to możliwość, by skutecznie reagować na pojawiające się problemy i szybko osiągać oczekiwane rezultaty.

Ms Project Standard 2016 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa  
System operacyjny  
Procesor  
Pamięć RAM  
Miejsce na dysku twardym  
Karta graficzna  
Karta dźwiękowa  
Linki przekierowujące do "Microsoft Project 2016 Standard"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Project 2016 Standard - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat