Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Project 2019 Standard

Microsoft Project 2019 Standard
1 999,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100517-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Zarządzanie projektami w domu i w małym przedsiębiorstwie -...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Project 2019 Standard"

Zarządzanie projektami w domu i w małym przedsiębiorstwie -  Microsoft Project Standard 2019

Wszystkie projekty w jednym miejscu  - dzięki Microsoft Project Standard 2019

Każdy projekt tylko wtedy się uda, kiedy jest zarządzany w możliwie najlepszy sposób - i właśnie w tym zakresie pomaga najnowsza wersja Microsoft Project Standard. Program służy do organizowania projektów, zasobów i całych portfeli wielu pojedynczych projektów. Dzięki temu użytkownicy zarówno w domu, jak i w firmie i domowym biurze mają wszystkie swoje krótko- i długoterminowe projekty w jednym miejscu i nie grozi im, że utoną w chaosie. Ustrukturyzowana praca jest możliwa dzięki temu oprogramowaniu, które od ponad dwóch dziesięcioleci pomaga osobom samozatrudnionym i przedsiębiorstwom osiągać ich cele - ponadto Microsoft Project Standard 2019 umożliwia to przy użyciu tabletu, smartfonu, laptopa i komputera stacjonarnego.

Aby móc od razu rozpocząć strukturyzowanie projektu, Project Standard 2019 wyposażony jest w liczne szablony typowych procesów. Możliwe jest dostosowanie ich do własnych potrzeb, aby stworzyć indywidualne szablony dla przyszłych projektów i dzięki temu można zaoszczędzić sobie wiele pracy. Wiele znanych już narzędzi do planowania zadań Microsoft przejął z wersji 2016. Doświadczeni użytkownicy także szybko odnajdą się w najnowszym wydaniu oprogramowania i mogą w kilka minut zdefiniować wszystkie ważne parametry projektu - samodzielnie lub w chmurze w zespole z innymi osobami z firmy. Program jest kompatybilny z wszystkim urządzeniami z systemem operacyjnym Windows.

Aby obiecujący projekt przyniósł zakładane efekty, program Microsoft Project Standard 2019 posiada poprawioną funkcję zarządzanie zasobami - pracownikami, czasem oraz innymi elementami. Zespoły aktualizują zarówno czas i umiejętności swoich współpracowników z każdego miejsca, tak że kierownik projektu ma dostęp do informacji o dostępnych zasobach i może w każdej chwili odpowiednio reagować. Nowe narzędzia mają swój wkład w to, że procesy są protokołowane łatwiej i rejestracja czasu jest bardziej przejrzysta - niezależnie od wielkości ekranu, narzędzi do wprowadzania itd. Zwłaszcza w przypadku wielu projektów powadzonych jednocześnie Project Standard 2019 podnosi wydajność projektów każdego typu dzięki tym narzędziom.

Któremu projektowi użytkownik powinien nadać priorytet? To proste: Zarządzanie portfelem w Microsoft Project Standard 2019 to ujawni. Dzięki temu użytkownicy oprogramowania mają przegląd wszystkich aktualnych projektów i mogą stwierdzić, które zadania realizowane są zgodnie z harmonogramem, a w których projektach pojawiły się błędy - takich jak niedotrzymanie harmonogramu, przekroczone koszty lub niewykonane zadania. Raporty w zarządzaniu portfelem aktualizują się samoistnie, tak że wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać przegląd istniejących projektów. Inteligentne funkcje analizy pokazują ponadto wskazówki do dalszego postępowania i w którym miejscu kierownik projektu powinien się zaangażować.
Ta wersja Microsoft Project została ponadto dostosowana do potrzeb użytkowników, którzy korzystają z niewielu lub z żadnych rozwiązań pracy zespołowej. Także w pracy w domu użytkownicy będą mogli korzystać z tych możliwości. Program instalowany jest lokalnie, zatem nie jest wymagane podłączenie do Internetu, dzięki czemu możliwa jest także praca w podróży pociągiem ze zmiennym połączeniem z Internetem. Inne specjalistyczne funkcje obejmują wersję Microsoft Project Professional 2019, które dostosowane są do potrzeb większych zespołów i posiadają odpowiednie funkcjonalności.

Tak jak pozostałe programy z rodziny Office 2019, Project 2019 również jest kompatybilny tylko z Windows 10. Oznacza to, że użytkownicy potrzebują jedną z edycji Windows 10, aby uruchomić aplikację. Jest to kompletna licencja na program Project 2019, która jest nieograniczona czasowo i dla której przez okres przynajmniej pięciu lat firma Microsoft będzie udostępniała aktualizacje. W związku z tym podczas korzystania nie powstają żadne koszty abonamentowe. W tym momencie instalowanie oprogramowania na innych systemach operacyjnych nie jest możliwe.

System operacyjny: Windows 10
Pamięć robocza: przynajmniej 2 GB RAM
Dysk twardy: przynajmniej 3 GB dostępnego miejsca w pamięci
Ekran: przynajmniej 1280 * 800 pikseli rozdzielczości
Karta graficzna: DirectX 10-wymagane wsparcie dla interfejsu akcelerowanego przez GPU
Przeglądarka: aktualne wersje Internet Explorer, Chrome, FireFox lub Microsoft Edge 
Wersja .NET: nieznana

Linki przekierowujące do "Microsoft Project 2019 Standard"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Project 2019 Standard - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat