Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Publisher 2019

Microsoft Publisher 2019
439,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100522-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Microsoft Publisher 2019 to najnowsza wersja znanego programu do przygotowywania...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Publisher 2019"

Microsoft Publisher 2019 to najnowsza wersja znanego programu do przygotowywania dokumentów do publikacji firmy z Redmond, który od momentu swojej premiery w 1991 r. cieszy się niesłabnącą popularnością. Za pomocą tego programu, który oficjalnie jest obsługiwany tylko w systemie Windows 10, zarówno początkujący projektanci, jak i fachowcy mogą projektować i zapisywać w formie gotowej do publikacji nagłówki wiadomości e-mail, prezentacje produktów, materiały drukowane, jak ulotki i broszury, a także kreatywne wizytówki. 

Dzięki wielu szablonom, kreatorom i zestawom projektów oraz obszernej palecie narzędzi absolutnie nic nie ogranicza kreatywności. Najnowsza wersja programu giganta z Redmond jest przy tym bezpośrednim następcą wersji jednostanowiskowej programu Microsoft Publisher 2016. Oprócz ulepszenia pewnych detali program ten zawiera także liczne aktualizacje, które po wydaniu wersji z 2016 r. otrzymywali tylko abonenci usługi Microsoft Office 365. 

Prosta obsługa i bogaty wachlarz funkcji
Swoją olbrzymią popularność program Microsoft Publisher zawdzięcza głównie łatwości obsługi dla początkujących. Również w najnowszej wersji ten produkt odznacza się intuicyjną obsługą, zwłaszcza dla osób przyzwyczajonych do korzystania z techniki „przeciągnij i upuść”. Do tego dochodzi szeroka gama nowych efektów 3D, odbić lustrzanych, cieniowań, rozświetleń i wzorów tekstu, które pozwalają błyskawicznie zamienić dowolny utworzony projekt w efektowny unikat. Za pomocą palety narzędzi można nawet obrabiać zaimportowane przez siebie zdjęcia i inne pliki obrazów, podobnie jak w programie graficznym. 

Gotowe projekty można eksportować bezpośrednio do najczęściej stosowanego formatu graficznego JPG, jak i zapisywać jako plik PDF lub XPS, aby projekt można było bez problemu wysłać lub oddać bezpośrednio do drukarni. Nowością w programie Microsoft Publisher 2019 jest także lekko odchudzony interfejs wstążkowy. Zawiera on obecnie tylko najczęściej używane polecenia, co usprawnia obsługę. Jeśli ktoś chce, może także przywrócić dawny widok wstążki lub dostosować sobie interfejs użytkownika do indywidualnych upodobań. Kolejna nowość to ulepszone sterowanie rysikiem. Jest ono nie tylko bardziej precyzyjne, ale także reaguje na nacisk, co pozwala na intuicyjną obsługę programu Publisher na urządzeniach z ekranem dotykowym, jak Microsoft Surface.

Microsoft Publisher 2019 z licencją jednostanowiskową bez abonamentu
W tej wersji programu Microsoft Publisher 2019 użytkownicy otrzymują licencję, która jest ważna dokładnie na jednym miejscu pracy z komputerem. Mogą z niej korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń pod względem czasu i zakresu funkcji, a także obowiązku płacenia co roku abonamentu, jak to jest w przypadku usługi Office 365. Tym samym firma Microsoft wychodzi zarówno w programie Publisher, jak i w całym pakiecie Office naprzeciw zapotrzebowaniu klientów na niezależność od chmury. Tym samym Microsoft Publisher 2019 jest optymalnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych, osób prowadzących działalność gospodarczą i małych firm.

Platforma Windows 10
Procesor Procesor min. 1 GHz, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) — zalecany znacznie szybszy
Pamięć robocza Co najmniej 2 GB RAM (architektura 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (architektura 32-bitowa / 64-bitowa)
Karta graficzna Karta graficzna DirectX 9 (co najmniej) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna zgodna z DirectX 10 (zalecana)
Karta dźwiękowa Bez znaczenia
Dysk twardy Co najmniej dysk twardy 16 GB jako instalacyjny (architektura 32-bitowa), dysk twardy 20 GB (architektura 64-bitowa)
Ekran 800 x 600 pikseli (co najmniej)
Napęd optyczny Napęd DVD (do instalacji z płyty DVD)
Linki przekierowujące do "Microsoft Publisher 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Publisher 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat