Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Visio 2010 Professional

839,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100035-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Microsoft Visio Professional 2010 wnosi do  Państwa firmy nowe narzędzia do tworzenia...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visio 2010 Professional"

Microsoft Visio Professional 2010 wnosi do  Państwa firmy nowe narzędzia do tworzenia wykresów i łatwe sposoby ich zarządzania. Dynamika i sterowanie diagramami poprzez dane, to mocne strony Visio Professional 2010. Tworzone przez Państwa najróżniejsze grafiki, można natychmiast umieścić w internecie i korzystając z programu do wizualizacji, od razu prowadzić z kolegami, symultaniczną pracć nad tymi danymi.

Zautomatyzowane procesy pracy dzięki MS Visio Professional 2010

Wybierzcie Państwo w Visio 2010 Professional te formaty wykresów, które są najbardziej odpowiednie dla Was lub dla Waszej firmy: duża ilość szablonów, typow i form, umożliwiają tworzenie nowoczesnych i dynamicznych diagramów, które idealnie wizualizują Wasze dane. Inteligentne narzędzia do szkicowania oraz mnóstwo nowych szablonów w Visio Professional 2010, fantastycznie odpowiedzą na Wasze potrzeby.

Bardzo kompleksowe, niekiedy trudne do zrozumienia diagramy, otrzymują dzięki programowi Visio 2010 Pro, prosty i zrozumiały wygląd. Organizujcie Państwo logiczne struktury diagramu z pomocą MS Visio Professional 2010, dostosowujcie kolorystykę zgodnie z Waszymi życzeniami aby lepiej podkreślić wzajemne związki i zależności między danymi. Poprzez sieć możecie dzielić się wynikami swojej  pracy oraz omawiać z kolegami sporządzone z Microsoft Visio Professional 2010 wykresy.

Najważniejsze funkcje w Visio Professional 2010:

  • Program wizualizacji do wszystkiego: wykorzystujcie Państwo dane z najróżniejszych programów i przedstawiajcie je czytelnie dzięki Visio 2010 Professional.
  • Nawigujcie w Visio 2010 Pro przy pomocy kontekstowego menu, które umożliwi Państwu w mgnieniu oka na odnalezienie niezbędnych funkcji dla tworzenia Waszego diagramu.
  • Używajcie funkcji podglądu live, aby dobierać trzcionkę, kolory, formy, ramy, tło oraz inne efekty wizualne Waszego diagramu.
  • Wybierajcie Państwo te diagramy, które są Wam rzeczywiście potrzebne: program do wirtualizacji umożliwia wybór pomiędzy zindywidualizowanymi wykresami oraz różnymi typami diagramów, jak organizacje sieci czy przedsiębiorstw.
  • Pracujcie Państwo, kiedy chcecie i gdzie chcecie: dzielcie się diagramami poprzez internet i pracujcie nad nimi z kolegami, już kilka minut po ich utworzeniu.

Pracując z Microsoft Visio Professional 2010, czujecie się jak w domu

Microsoft Visio 2010 Professional wykorzystuje ten sam intuicyjny interfejs użytkownika, znany z  innych produktów Office 2010 firmy Microsoft. To dlatego ten program do wizualizacji daje natychmiastowy dostęp do wszystkich kluczowych funkcji: dobierajcie Państwo w Visio 2010 Pro design, tło, ramy oraz inne właściwości diagramu a wszystko to, w jednym tylko menu. Nie wiecie Państwo dokładnie, czy wynik Waszej pracy z MS Visio Professional 2010 odpowiada Waszym wyobrażeniom? Skorzystajcie z funkcji podglądu live! Tutaj, w kilka sekund otrzymacie wgląd w Wasz perfekcyjny diagram, stworzony dzięki Microsoft Visio Professional 2010.

Wszystkie dane mogą być importowane do programu Visio 2010 Pro z istniejących już zbiorów informacji. Wykorzystujcie Państwo do tego Excel, programy takie jak AutoCAD, czy dane które pobierzecie poprzez SharePoint. Jeśli posiadacie Państwo dane, które zostały utworzone za pomocą programu SharePoint Designer, możecie je po prostu otworzyć w Visio 2010 Professional i dowolnie nimi dysponować, bez niebezpieczeństwa jakiegokolwiek obniżenia funkcjonalności.

Uwaga: Microsoft Visio Professional 2010 nie jest kompatybilny z Microsoft Office 2016!

Ms Visio Professional 2010 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny

Edycja 32-Bit obsługiwane są przez: Windows XP z Service Pack (SP) 3, Windows Server 2003 SP2, MSXML 6.0.

Edycje zarówno 32-Bit jak i 64-Bit obsługiwane są przez: Windows Vista mit SP1, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Terminal Server, Windows on Windows (WOW) (umożliwia instalacje wersji 32-Bit programu na 64-Bit-systemy operacyjne, za wyjątkiem Windows Server 2003 64-Bit i Windows XP 64-Bit).

nie obsługuje edycji: Windows Server 2003 64-Bit, Windows XP 64-Bit

Procesor 500-MHz lub szybszy.
Pamięć RAM 256 MB RAM; 512 MB RAM jest polecany przy obsłdze niektórych rozszerzonych funkcji.
Miejsce na dysku twardym 256 MB RAM; 512 MB RAM jest polecany przy obsłdze niektórych rozszerzonych funkcji.
Karta graficzna Monitor z rozdzielczością 1.024 × 768 lub wyższą.
Karta dźwiękowa brak wymagań
Linki przekierowujące do "Microsoft Visio 2010 Professional"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Visio 2010 Professional - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat