Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Visio 2010 Standard

789,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100034-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Microsoft Visio Standard 2010 to program do wizualizacji, który umożliwia Państwu przedstawienie...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visio 2010 Standard"

Microsoft Visio Standard 2010 to program do wizualizacji, który umożliwia Państwu przedstawienie kompleksowych informacji w formie zrozumiałego diagramu. Generujcie Państwo z MS Visio 2010 Standard błyskawicznie i bezbłędnie dowolne diagramy i schematy organizacyjne, które wykorzystują automatycznie Wasze dane. Visio 2010 Standard przydatny jest szczególnie dla użytkowników domowych i małych firm.

Prosty interfejs użytkownika w MS Visio 2010 Standard

Aby móc tworzyć diagramy w tym programie do wizualizacji, korzystajcie Państwo ze sprawdzonego interfejsu, znanego już z Office 2010. Wszystkie głowne polecenia, których używacie do tworzenia Waszych diagramów są klasyfikowane według kontekstu,precyzyjnie, szczegółowo i przejrzyscie. Dzięki temu macie Państwo szybki dostęp do najczęściej używanych opcji w Visio 2010 Standard. W ten sposób znajdziecie w tym samym przejrzystym rejestrze, właściwy dla siebie design, tło albo wygląd ramek dla wykresu.

Aby sprawdzić, czy Wasze pomysły projektu odpowiadają rzeczywistości, możecie teraz w MS Visio 2010 Standard skorzystać z nowego podglądu live. Możecie zobaczyć, czy na przykład zmiana trzcionki, stylu albo koloru, odpowiada Waszym wcześniejszym wyobrażeniom. Ten podgląd w programie Microsoft Visio Standard 2010 jest dostępny w ciągu kilku sekund i ułatwia tworzenie zlożonych, atrakcyjnych wizualnie diagramów.

Ważne funkcje w programie Microsoft Visio 2010 Standard:

 • Importujcie Państwo swoje dane z różnych profesjonalnych programów, poprzez kilkakrotne kliknięcie myszką.
 • Używajcie Państwo kontekstowego menu, aby w MS Visio Standard 2010 mieć szybki dostęp do ważnych funkcji.
 • Dzielcie się przez internet wynikami swojej pracy z Waszymi kolegami i wspołpracownikami, aby pracę tą zdecydowanie przyspieszyć.
 • Używajcie nowych szablonów i wzorów z nowoczesnym wyglądem, aby dzięki Microsoft Visio 2010 Standard, tworzyć dynamiczne i atrakcyjne design.
 • Dzięki podglądzie na żywo, macie Państwo wszystkie zmiany ciągle pod kontrolą. Zaledwie w ciagu kliku sekund, MS Visio Standard 2010 pokaże Wam, jak zmienia się Wasz projekt.
 • Schematy organizacji, budowa sieci i diagramy: przedstawiajcie swoje informacje i ich wzajemne zależnosci,tak jak sobie tego życzycie. 
 • Automatyczne korekty, zmiany, wyrównywanie, zachowywanie odstępów w tym programie, pozwalaja  Państwu na szybkie zakończenie zadań, nawet w przypadku skomplikowanych i kompleksowych procesów.

Importowanie danych do Microsoft Visio 2010 Standard

Wykorzystujcie Państwo Microsoft Visio Standard 2010 do importowania danych z różnych źródeł. Umieszczając dane z Excel lub z programów do projektowania AutoCAD, dzięki MS Visio 2010 Standard, otrzymacie Państwo możliwość przedstawienia ich w diagramach, w różnych wersjach i wariantach.  Dzięki Microsoft Visio 2010 Standard uporanie się nawet z dużą ilością danych nie stanowi żadnego problemu i wszelkie zależności pomiędzy poszczególnymi wielkościami zostaną przedstawione bardzo przejrzyście i wyraźnie.

Jednocześnie Microsoft Visio Standard 2010 pozwala na dzielenie się wykresami ze współpracownikami i kolegami jeszcze łatwiej niż do tej pory. Wykorzystujcie Państwo Visio 2010 Standard i udostępniajcie gotowe diagramy w internecie. Dzięki programowi do wizualizacji wykorzystujcie możliwość opisywania danych i dodawania szablonów, aby zawarte tam tresci łatwo wyjaśniać i uwydatniać. Dzięki udoskonaleniu funkcji „przeciągnij” oraz „dopasuj” w Microsoft Visio 2010 Standard, możecie Państwo w ciągu kilku minut dać każdemu diagramowi profesjonalny wygląd.

Uwaga: Microsoft Visio Standard 2010 nie jest kompatybilny z Microsoft Office 2016!

Ms Visio Standard 2010 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny

Edycja 32-Bit obsługiwane są przez: Windows XP z Service Pack (SP) 3, Windows Server 2003 SP2, MSXML 6.0.

Edycje zarówno 32-Bit jak i 64-Bit obsługiwane są przez: Windows Vista mit SP1, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Terminal Server, Windows on Windows (WOW) (umożliwia instalacje wersji 32-Bit programu na 64-Bit-systemy operacyjne, za wyjątkiem Windows Server 2003 64-Bit i Windows XP 64-Bit).

nie obsługuje edycji: Windows Server 2003 64-Bit, Windows XP 64-Bit

Procesor 500-MHz lub szybszy.
Pamięć RAM 256 MB RAM; 512 MB RAM jest polecany przy obsłdze niektórych rozszerzonych funkcji.
Miejsce na dysku twardym 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna Monitor z rozdzielczością 1.024 × 768 lub wyższą.
Karta dźwiękowa brak wymagań
Linki przekierowujące do "Microsoft Visio 2010 Standard"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Visio 2010 Standard - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat