Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Visio 2016 Standard

1 019,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100038-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Z Microsoft Visio Standard 2016 za pomocą kilku kliknięć, stworzycie Państwo profesjonalne i...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visio 2016 Standard"

Z Microsoft Visio Standard 2016 za pomocą kilku kliknięć, stworzycie Państwo profesjonalne i różnorodne diagramy na każdą okazję. Jeśli poszukujecie Państwo skutecznego i niezawodnego programu do tworzenia diagramów, szybko przekonacie się do Visio 2016 Standard. W okamgnieniu, dzięki pomocy licznych i aktualnych szablonów i Shapes, stworzyć przejrzyste diagramy, nawet w najbardziej skomplikowanych i kompleksowych przypadkach. Wszelkie informacje i dane mogą zostać  w Microsoft Visio Standard 2016 z łatwością przedstawione w postaci wykresów.

MS Visio Standard 2016 oferuje następujące funkcje:

  • Wiele gotowych wzorów diagramów, wskazówki i podpowiedzi dopasowane do kontekstu, umożliwiają szybki start w tworzeniu wykresu.
  • Dzięki automatycznemu dostosowywaniu i pozycjonowaniu, również dzięki nowym design, diagramy w Microsoft Visio Standard 2016 dają się łatwo doskonalić i dopracowywać.
  • Dzięki najnowszym Shapes dla projektów biurowych, Wasze diagramy nabiorą nowoczesnego i funkcjonalnego wyglądu.
  • Intuicyjny interfejs ułatwia ogólne ustawienia diagramu, powielać arkusze lub zmieniać ich kolejność.
  • Wykresy mogą być edytowane wspólnie z kolegami za pomocą Visio albo poprzez przeglądarkę.

Tworzenie profesjonalnych diagramów z Visio 2016 Standard 

Microsoft Visio Standard 2016 zapewnia Państwu łatwe rozpoczęcie procesu tworzenia diagramu. Z pomocą przygotowanych wstępnie wzorów, wielu kontekstowych porad i podpowiedzi oraz intuicyjnemu interfejsowi, przy pomocy zaledwie kilku kliknięć, stworzycie profesjonalne diagramy. Dzięki szablonom wykresów biznesowych, schematów organizacyjnych, schematów sieciowych, blokowych, czy wielofunkcyjnych, Visio Standard 2016 pozwoli zrealizować każde Państwa pomysł, czy życzenie. Możecie Państwo rozpocząć swoją pracę, bez wcześniejszej, gruntownej znajomości programu. 

Visio 2016 Standard pozwala nie tylko tworzyć nowe wykresy, oferuje również wiele funkcji do wydajnego przerabiania i dopasowywania. Automatyczne ustawienia i dopasowywanie, możliwości przegrupowywania arkuszy, zdecydowanie ułatwi Państwu pracę.Tak samo Shapes dają się w MS Visio Standard 2016 bardzo łatwo zmieniać. Wszystkie elementy dadzą się w mgnieniu oka  optymalnie dostosować do siebie. Metadane i powiązania miądzy poszczególnymi Shapes zostaną zachowane. Bogaty w efekty i rozmaite design, program Microsoft Visio 2016 Standard umożliwia tworzenie indywidualnego layout o wysokich wymaganiach.

Funkcje programu Office 2016 w Microsoft Visio Standard 2016

Prosta i intuicyjna obsługa programu Visio 2016 Standard opiera się na interfejsie znanym z Office 2016. Ten wzbudzający zaufanie design powoduje, że wszystkie potrzebne funkcje odnajdziecie Państwo niezmiernie łatwo i bezproblemowo. Dodatkowo Microsoft Visio Standard 2016 oferuje szereg funkcji, które są już znane z zastosowań w biurze. Należą do nich na przykład: „Tell me”-funkcja wyszukiwania, ułatwiająca lepszą orientację w programie oraz „Black Theme”- możliwość dopasowywania kolorów, mająca na celu zwiększenie wizualnego komfortu pracy z programem. W związku z tym, z funkcji tych można korzystać, nawet wówczas, gdy z Visio Standard 2016 pracuje się poza pakietem Office.

Przerabianie diagramów i dzielenie się nimi w zespole

W Microsoft Visio 2016 Standard możecie Państwo bardzo łatwo zespolowo edytować swoje diagramy. Komentarze dotyczące diagramów i Shapes, w razie konieczności, można dodawać z dowolnego urządzenia. Nie ma przy tym znaczenia, czy współpracuje się z Visio Services poprzez przegladarkę, czy sam Visio( potrzebny jest przy tym SharePoint). Dzięki funkcji chat, możliwa jest komunikacja audio lub video bezpośrednio w MS Visio Standard 2016, o ile zainstalowany jest Skype for Business lub Microsoft Lync. To sprzyja efektywnej pracy nad projektami i poszczególnymi wykresami. Diagramy mogą zostać szeroko udostępniane poprzez przeglądarkę. Możliwy jest również dostep do programu poprzez Visio Service w Office 365, nawet dla osób, które nie mają zainstalowanego Visio 2016 Standard na swoim komputerze.

Ms Visio Standard 2016 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa  
System operacyjny  
Procesor  
Pamięć RAM  
Miejsce na dysku twardym  
Karta graficzna  
Karta dźwiękowa  
Linki przekierowujące do "Microsoft Visio 2016 Standard"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Visio 2016 Standard - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat