Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Word 2019

Microsoft Word 2019
Artykuł ten nie jest obecnie dostępny!
439,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100523-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Pod względem edycji tekstu podstawowy program Microsoft Word nadal zajmuje czołową pozycję,...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Word 2019"

Pod względem edycji tekstu podstawowy program Microsoft Word nadal zajmuje czołową pozycję, zwłaszcza, że nowa wersja Microsoft Word 2019 przejmuje sprawdzone funkcje z poprzedniej wersji i wprowadza pewne usprawnienia. Podstawą najnowszego produktu z serii Word jest nadal tworzenie i edycja tekstów. Jednak aktualna wersja programu do edycji tekstu jest oficjalnie obsługiwana wyłącznie w systemie Windows 10.

Wiele szablonów o różnej tematyce sprawia, że nawet początkujący mogą szybko tworzyć profesjonalne rachunki, listy biznesowe, dokumenty aplikacyjne lub kreatywne zaproszenia na urodziny dzieci. Różne narzędzia do rysowania i narzędzia graficzne uzupełniają to portfolio i sprawiają, że można puścić wodze fantazji. Najważniejszą cechą wersji 2019 Microsoft Word są jednak grafiki SmartArt, za pomocą których można tworzyć wysokojakościowe i przejrzyste ilustracje do dokumentów prezentacyjnych.

Nowa wersja, nowy wygląd
W aktualnej wersji oprogramowania Word firma Microsoft wprowadza wiele nowych zmian wizualnych. Interfejs użytkownika w postaci wstążki stosowany także w Word 2016 pod względem wyglądu nadal przypomina schemat kolorów i kształty z Windows 10, jest jednak znacznie prostszy i ograniczony do najczęściej stosowanych funkcji. 

Użytkownicy, dla których te ograniczenia są zbyt drastyczne, mogą w nowej wersji oprogramowania Word przełączyć na zwykły interfejs wstążki lub skonfigurować interfejs użytkownika według własnych preferencji. Poza tym ułatwiono obsługę interfejsu za pomocą touchpada i rysika. Interesująca jest przede wszystkim nowa czułość nacisku umożliwiająca znacznie wygodniejszą i bardziej intuicyjną pracę z urządzeniami mobilnymi takimi jak Microsoft Surface.

Skuteczniejsza współpraca
Opcjonalne połączenie oprogramowania stacjonarnego z chmurą Microsoft otwiera przed użytkownikami wiele różnych możliwości dotyczących lepszej pracy zespołowej. Za pomocą bezpłatnego konta Microsoft można w kilku prostych krokach zaprosić znajomych i współpracowników do wspólnej pracy nad dokumentem. Komentarze i zmiany będą wówczas nanoszone w czasie rzeczywistym. Dodatkowe wygodne funkcje, jak np. lepsza korekta pisowni, tryb odczytu przeznaczony do korygowania oraz funkcja wprowadzania głosowego „Dyktowanie” uzupełniają obszerny pakiet firmy Microsoft.

Pojedyncza licencja Microsoft Word 2019 bez konieczności abonamentu
Podczas gdy w koncepcji Office 365 firma Microsoft stawia na model oparty na abonamencie, w którym pobierane są roczne opłaty za korzystanie z produktu, nowa wersja Microsoft Word 2019 jest dostępna na zasadzie jednorazowej licencji. Dzięki temu licencjobiorca może stosować oprogramowanie bez ograniczeń czasowych oraz bez ograniczeń w zakresie funkcji. W ten sposób gigant oprogramowania z USA spełnia wymagania wielu klientów prywatnych i biznesowych, którzy wolą stosować produkty Office takie jak Microsoft Office bez obowiązkowego połączenia do chmury i konieczności wykupienia abonamentu.

Platforma Windows 10
Procesor Procesor przynajmniej z 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) – zalecany znacznie szybszy
Pamięć główna Przynajmniej 2 GB RAM 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (32-bitowa / 64-bitowa)
Karta graficzna Karta graficzna DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Przynajmniej 16 GB miejsca na dysku twardym (32-bitowy), 20 GB miejsca na dysku twardym (64-bitowy)
Ekran 800 x 600 pikseli (minimalnie)
Napęd optyczny Napęd DVD (do instalacji z DVD)
Linki przekierowujące do "Microsoft Word 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Word 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat