Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft SQL Server 2017 2 Core

Microsoft SQL Server 2017 2 Core
12 800,00 zł

zVAT

głos:

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100576-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Microsoft SQL Server 2017 2 Core stanowi dla przedsiębiorstwa rewelacyjne zarządzanie bazą...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 2 Core"

Microsoft SQL Server 2017 2 Core stanowi dla przedsiębiorstwa rewelacyjne zarządzanie bazą danych, tym bardziej, że każda licencja obejmuje dwa procesory serwera. Chodzi o jeden z najpopularniejszych na świecie programów do zarządzania bazami danych. Każda kolejna wersja jest rozbudowywana o nowe możliwości i cechy zapewniające większą wydajność i bezpieczeństwo. Microsoft SQL Server 2017 2 Core powstał zatem w efekcie przemyślanej ewolucji. Jedną z zalet wersji 2017 jest to, że działa także w kontenerach Linux i Docker.

Racjonalny system zarządzania bazami danych za pomocą technologii SQL Server

Program przystosowuje się do aktualnej wersji SQL. Serwer MSSQL może m.in. pełnić funkcję hurtowni danych. Program stanowi platformę Business Inlitelligence o skalowalnej infrastrukturze. Do ważniejszych obsługiwanych usług należą
Reporting Services, Integration Services i Analysis Services. W programie Microsoft SQL Server 2017 można pisać inteligentne aplikacje, które są oparte na R i Python. Możliwe jest wykonywanie analiz danych nie tylko w reakcji na zapytanie, ale także jako prognoz. Zintegrowane możliwości równoległego przetwarzania umożliwiają bardzo szybki wgląd w duże ilości danych. Jednolitą obsługę zapewnia obsługa kontenerów Windows, Linux i Docker. Na życzenie dostępne są rozwiązania hybrydowe: oprócz klasycznej metody dane mogą być także przetwarzane w Azure Virtual Machine. Microsoft SQL Server 2017 2 Core jest także dobrą propozycją dla przedsiębiorstw, które chcą więcej pracować w chmurze. Podczas zarządzania bazą danych można bowiem korzystać z takich narzędzi, jak Azure Active Directory i SQL Server Management Studio. Pozostawianie nadmiarowych danych w chmurze pozwala przy okazji tworzyć kopię zapasową.

Przemyślany zakres funkcji

Wiele przedsiębiorstw nie musi wcale kupować wersji Enteprise programu Microsoft SQL Server 2017 2 Core. Standardowa wersja Microsoft SQL Server 2017 2 Core zawiera najważniejsze funkcje do zarządzania bazami danych i analizy danych. Pozwala na korzystanie z narzędzi programistycznych T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON i XML oraz funkcji graficznej prezentacji danych. Środki bezpieczeństwa, jak szyfrowanie i Data Masking, także są wbudowane. Ponadto można korzystać z różnych opcji hurtowni danych. Program zawiera też podstawowe funkcje uczenia maszynowego. Można go przykładowo powiązać z narzędziami analitycznymi Python.

Kup Microsoft SQL Server 2017 2 Core

Każda z oferowanych licencji obejmuje dwa rdzenie. Użytkownicy muszą pilnować, aby mieć licencję na wszystkie rdzenie procesorów serwera. Na każdy fizyczny procesor należy kupić licencję na co najmniej cztery rdzenie. W przypadku korzystania z instancji wirtualnych należy posiadać licencje na wszystkie wirtualne rdzenie każdej maszyny wirtualnej. Do tego są konieczne licencje na co najmniej cztery rdzenie na każdą maszynę wirtualną. Może się zdarzyć, że SQL Server będzie działał wolniej na maszynie wirtualnej niż bezpośrednio w systemie, który nie jest obciążony wymaganiami wirtualizacji. W Lizengo można kupić licencje na Microsoft SQL Server 2017 w prosty sposób, poprzez pobranie oprogramowania.
Zespół Lizengo chętnie pomoże w razie jakichkolwiek problemów z instalacją Microsoft SQL Server 2017 2 Core.

Pamięć operacyjna:
co najmniej 1 GB,
ale 2 GB do zainstalowania elementów Data Quality Server w usługach Data Quality Services,
zalecane 4 GB lub tym więcej, im większa jest baza danych

Częstotliwość taktowania procesora:
co najmniej 1,4 GHz,
zalecane 2,0 GHz lub więcej

Typ procesora:
procesor x64: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z obsługą Intel EM64T, Intel Pentium IV z obsługą EM64T

Miejsce na dysku twardym:
co najmniej 6,0 GB na utworzenie tymczasowych plików na dysku systemowym podczas instalacji,
więcej miejsca na dysku zależnie od konfiguracji systemu i wymaganych funkcji

Linki przekierowujące do "Microsoft SQL Server 2017 2 Core"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft SQL Server 2017 2 Core - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat