Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows 10 Pro for Workstation

Windows 10 Pro for Workstation
879,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100374-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Microsoft opracował system Windows 10 Pro dla stacji roboczych przeznaczony dla użytkowników,...więcej

Informacje o produkcie "Windows 10 Pro for Workstation"

Microsoft opracował system Windows 10 Pro dla stacji roboczych przeznaczony dla użytkowników, którzy mają wysokie zapotrzebowanie na maksymalną wydajność w pracy. Standardowa wersja systemu Windows 10 Pro jest obecnie ograniczona do obsługi 2 TB pamięci RAM i dwóch procesorów jednocześnie. Pobierając system Windows 10 Pro dla stacji roboczej umożliwiacie obsługę jednocześnie do 6 TB RAM i 4 procesorów. Dzięki temu znacznie wzrasta wydajność stacji roboczej podczas korzystania z programów wymagającej dużych pojemności pamięci i procesora (edycja obrazu i edycja wideo, CAD, symulacje, rendering-3D). Minimalne wymagania systemowe nie ulegają jednak zmianie i dlatego też system Windows 10 Pro dla stacji roboczej nie wymaga żadnych dodatkowych zasobów do płynnego działania.

Ponadto ten system operacyjny to pierwszy program firmy Microsoft, który obsługuje system plików ReFS. W porównaniu z systemem plików NTFS bezpieczeństwo plików jest znacznie większe. ReFS automatycznie koryguje błędy występujące w macierzy RAID dysków twardych, poprzez przepisywanie plików z uszkodzonych sektorów zdrowego dysku na inne dyski. Ponadto Microsoft dzięki temu typowi zabezpieczenia systemu plików oferuje bezpieczeństwo kompatybilne z aplikacjami w chmurze, a zatem spełnia wymogi komercyjne. ReFS oferuje również lepszą ochrony przed możliwymi wadami danych, które mogą wystąpić podczas ciągłej pracy macierzy dysków. Dlatego też ta wersja systemu Windows 10 Pro jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla zarówno firm jak i samodzielnych użytkowników.

Poprzez integrację SMB Direct,klucz systemowy Windows 10 Prod dla stacji roboczej przyspiesza wymianę plików pomiędzy dwoma lub większą liczbą urządzeń. Ten system operacyjny zapewnia korzyści w trzech obszarach. Przepustowość danych zwiększa się, gdy dwa urządzenia komunikujące się ze sobą mają zainstalowany ten nowy system operacyjny. Znacznie niższa latencja zapewnia również taki sposób obchodzenia się z dyskami sieciowymi, jak gdyby były one fizycznie dostępne na danym urządzeniu. Wreszcie wykorzystanie protokołu SMB Direct znacząco zmniejsza obciążenie procesora. Nawet przy bardzo wielu zapytaniach z różnych źródeł i w krótkim czasie , wydajność procesora nie będzie znacząco spadać i jego będzie on w pełni dostępny dla pracy.

Pobranie systemu Windows 10 Pro dla stacji roboczej uprawnia ponadto wszystkich użytkowników do korzystania z pamięci NVDIMM. Zmniejsza to opóźnienia przy korzystaniu z wszystkich napędów. Pamięć NVDIMM jest pamięcią roboczą, która nie jest krótkotrwała i jest ponownie dostępna przy następnym użyciu systemu. Również po całkowitym wyłączeniu systemu,praca może zatem zostać niezwłocznie wznowiona po następnym rozruchu, bez konieczności załadowania wszystkich programów i danych ze znacznie wolniejszych dysków twardych. W ten sposóbklucz systemu Windows 10 Pro dla stacji roboczej przyczynia się do poprawy efektywności energetycznej, ponieważ systemy można zamknąć całkowicie nie powodując straty czasu i produktywności.

Procesor: co najmniej 1,0 GHz. Wsparcie dla procesorów Xeon i Epyc. Do 4 procesorów na płycie głównej.

RAM: 2 GB. Maksymalnie 6 TB.

Dysk twardy: 20 GB wolnego miejsca na dysku dla systemu operacyjnego.

Karta graficzna: karta graficzna DirectX 9, niektóre aplikacje wymagają DirectX 10 dla lepszej wydajności.

Wyświetlacz: o rozdzielczości co najmniej 1024 x 600 pikseli .

Linki przekierowujące do "Windows 10 Pro for Workstation"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows 10 Pro for Workstation - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat