Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows 10 Enterprise LTSC 2019

Windows 10 Enterprise LTSC 2019
1 324,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100564-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Windows 10 Enterprise LTSC 2019 to bezpieczny system operacyjny, który spełnia również wysokie...więcej

Informacje o produkcie "Windows 10 Enterprise LTSC 2019"

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 to bezpieczny system operacyjny, który spełnia również wysokie wymagania dużych firm. Jest to pakiet Rumdump dla różnych urządzeń, który oferuje zaawansowane funkcje. Zaawansowane środki bezpieczeństwa chronią również firmy proaktywnie i przy wsparciu w chmurze. W przeciwieństwie do systemu Windows 10 Pro, Enterprise Edition zawiera wszechstronne narzędzie bezpieczeństwa Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). System operacyjny pomaga pracownikom informatycznym firmy m.in. w zakresie funkcji analizy desktopowej. Ważne aplikacje, takie jak Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard lub OneNote dla Windows 10 są gotowe do uruchomienia. Windows 10 Enterprise LTSC 2019 ułatwia również działowi IT firmy przejście do zarządzania w chmurze. Niektóre przepływy pracy można już przełączyć na Intune, podczas gdy w przypadku innych nadal działa program Configuration Manager. Dostęp do sklepu Microsoft Enterprise Store ułatwia każdej firmie znalezienie odpowiednich aplikacji.

Poprawa w dziedzinie bezpieczeństwa

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 zawiera zbiór interaktywnych funkcji raportowania, które analizują zagrożenia bezpieczeństwa. Każda firma może indywidualnie ustalić kiedy i jak chce być informowana o zagrożeniach. Są to zintegrowane środki bezpieczeństwa związane z Azure, Office, Microsoft Cloud i innymi aplikacjami. Microsoft Secure Score wyraźnie łączy dane dotyczące oprogramowania antywirusowego, aktualizacji systemu operacyjnego, zapory ogniowej i innych aspektów bezpieczeństwa. System operacyjny umożliwia administratorom firmy włączenie lub zablokowanie niektórych adresów URL i IP. Ponadto zakup Windows 10 Enterprise LTSC 2019 oznacza, jeszcze lepszą ochronę firmy przed ransomware i korzystanie z najnowszej generacji Windows Defender ATP. Obsługiwane jest również logowanie bez hasła: Pracownicy mogą korzystać z zaawansowanego uwierzytelniania wieloczynnikowego na swoich urządzeniach z systemem Windows 10.

Jeszcze bardziej produktywna praca z aplikacjami dla Windows 10 Enterprise LTSC 2019

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 umożliwia korzystanie z Azure Active Directory (AAD). Dzięki systemowi Windows Autopilot urządzenia mogą być podłączane bez konieczności bezpośredniego wprowadzania danych przez użytkownika. Funkcja Desktop App Assure pomaga w rozwiązywaniu wszelkich problemów, jakie można napotkać w systemie operacyjnym. Poprawia się również miesięczne aktualizacje zabezpieczeń, a mianowicie podział na mniejsze, szybsze rozpakowywanie pakietów. Użytkownicy Microsoft Edge doświadczą lepszego trybu kiosku i łatwiejszego podpisywania cyfrowego. Ponadto pliki specyficzne dla danego języka są obecnie częścią tzw. lokalnych pakietów doświadczeń, które są szybsze w instalacji i użytkowaniu systemu operacyjnego niż poprzednie modele. Narzędzie instalacyjne Cross-Platform MSIX Packaging umożliwia administratorom firm łatwiejszą aktualizację aplikacji. Podczas wyszukiwania użytkownik ma teraz dostęp do sztucznej inteligencji, która znajduje również dane w Office i innych aplikacjach.

Kup Windows 10 Enterprise LTSC 2019

LTSC oznacza Long-Term Servicing Channel. Użytkownik otrzymuje regularne aktualizacje funkcji - zaplanowane na marzec i wrzesień. Dodatkowe aktualizacje zabezpieczeń są dodawane co miesiąc. Dotyczy to okresu 60 miesięcy od daty publikacji oprogramowania. Powodem tego jest zaktualizowany model usług dla systemów operacyjnych Windows, zwany półrocznym kanałem (SAC).
Lizengo jest właściwym adresem dla bezpiecznego i szybkiego zakupu systemów operacyjnych. W tym miejscu można łatwo zakupić klucz produktu dla produktu z systemem Windows i w razie potrzeby uzyskać pomoc w instalacji.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Windows 10 Enterprise LTSC 2019, zespół Lizengo chętnie pomoże.

Procesor: 
co najmniej 1 GHz

RAM:
1 GB dla 32 bitów lub 2 GB dla 64 bitów

Miejsce na dysku: 
16 GB dla 32 bitów lub 20 GB dla 64 bitów

Karta graficzna: 
DirectX 9 lub wyższy z WDDM 1.0 driver

Wyświetlacz:
przynajmniej 800 x 600 pixeli

Linki przekierowujące do "Windows 10 Enterprise LTSC 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat